fbpx

Jak Łukasz i Paweł wygospodarowali codziennie dwie godziny wolnego dla siebie i uporządkowali priorytety, dzięki wdrożeniu automatyzacji do codziennych działań?

 

Poznaj Rytuały Mocy, które ekstremalnie zwiększą Twoją skuteczność w życiu i karierze zawodowej.

 

bienia

Do: Przedsiębiorców, Managerów i Liderów

 

Masz za dużo spraw na głowie?

Chaos ciągle panuje w Twoich priorytetach, a jedne są ważniejsze od drugich?

Masz na liście zadań same ważne sprawy „na wczoraj”?

Nie masz komu tego delegować?

 

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK” na powyższe pytania to znaczy, że ten list jest do Ciebie.

Przeczytaj go proszę do końca, bo każde słowo jest tu z określonego powodu i bardzo się starałam, aby wszystko łatwo Ci się czytało i abyś wyciągnął z tego cenne wskazówki dla siebie.

 

 

Jak wygląda dzień „typowego” polskiego przedsiębiorcy czy managera?

 

Może znasz to ze swojego życia, a może z opowieści innych…

Wstaje rano, bierze w rękę telefon komórkowy, bo przecież wyłącza budzik, po czym jeszcze w łóżku odpala skrzynkę mailową. Sprawdza pocztę, ciśnienie mu rośnie, bo już widzi ile spraw jest do załatwienia, więc zaczyna odpisywać na maile. Mija pół godziny.

Loguje się na facebooka i inne komunikatory – w końcu wszyscy mu mówili aby robił biznes również on-line, więc jest ciekawy jak wyniki po ostatniej nocy. Mija kolejne kilkadziesiąt minut. Gdy się reflektuje w pośpiechu wstaje i biegiem ogarnia to, co musi zrobić przed wyjściem. Przy odrobinie szczęścia dopada jakąś kanapkę, i zabiera dzieci do szkoły.

 

Gdy dojeżdża już do biura czeka tam na niego mnóstwo spraw. Nie może skupić się na pracy, bo ciągle ktoś do niego dzwoni albo pisze maile. Przyzwyczajony jest być stale on-line, bo nie ma na kogo delegować części zadań.

Nawet jeśli nie pracuje w biurze, tylko akurat gdzieś w terenie to przeszkadzają mu w skupieniu się ciągłe powiadomienia w telefonie. Rzadko potrafi się skoncentrować na pracy, tonie w chaosie papierów i spraw, z których każda ma najwyższy priorytet. Albo prawie najwyższy.

 

Może i Ty doświadczyłeś takiego „młyna” kiedyś?

 

Łukasz w domu jest gościem. Dzieci prawie go nie znają. Żona wiecznie się wkurza, że wszystko na jej głowie, a o wyjściu z kumplami nawet nie może pomarzyć, bo przecież chciał być przedsiębiorcą! W końcu zamienił nieszczęsny 8-godzinny etat na 12-16 godzin pracy u siebie!

Paweł jest wprawdzie managerem w korporacji, ale nie został nim pracując od dzwona do dzwona, tylko znacznie, znacznie więcej. Teraz, choć odnosi sukcesy zawodowe coraz bardziej odczuwa, że nie o to w życiu chodzi i że są w nim ważniejsze rzeczy niż deadliny, asapy i crm-y.

 

Jeden i drugi wiedzą, że

 

TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE!!!

 

Że w końcu należy coś zmienić, bo zawał czy rak przed 40-stką to nie jest dobry pomysł, a życie w ciągłym pędzie nie jest ziszczeniem marzeń o wolności, niezależności i bogactwie.

 

Która sytuacja jest Ci bliższa? Łukasza czy Pawła?

 

Jeden i drugi zastanawiają się CO TERAZ ZROBIĆ?

 

Jak pozbyć się:

– natłoku obowiązków?

– bałaganu w priorytetach?

– zadań wymagających pracy po nocach?

 

Jak w zamian za to:

– mieć czas dla siebie i swoich bliskich?

– korzystać z życia przedsiębiorcy i pozwolić sobie w końcu na urlop?

– znaleźć solidnych ludzi do pracy i przekazania im obowiązków bez konieczności płacenia za to fortuny?

 

Które z tych pragnień Tobie jest najbliższe?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, czytaj dalej!

 

Nie od dziś wiadomo, że nasz mózg uwielbia rutynowe działania.

 

Dlaczego nasz mózg uwielbia rutynowe działania?

 

Po pierwsze to, co znane, jest bezpieczne. Dzięki temu impulsy elektryczne pomiędzy neuronami przebiegają po starych, dobrych, utartych drogach. Są one jak autostrada i dlatego też, tak trudno nam wprowadzać nowe nawyki. Nowe nawyki czy niestandardowe działania powodują konieczność tworzenia nowych połączeń neuronowych, a więc zmuszają mózg do wytężonej pracy.

 

Tutaj kłania się drugi powód, dlaczego rutynowe działania są bardziej preferowane przez mózg. Otóż im mniej nowego, tym mniejsze zapotrzebowanie energetyczne mózgu na wykonanie tej pracy. A zatem jest potrzebne  mniej glukozy aby wykonać nowe połączenia neuronowe w naszym układzie nerwowym. Zbadać czy aby na pewno nie jest to działanie zbyt ryzykowne, etc.

 

Trzeci powód, dla którego nasz mózg preferuje postępowanie utartym szlakiem, wg znanych schematów, to unikanie podejmowania decyzji. W psychologii znany jest termin „zmęczenia decyzyjnego”, który dokładnie to wyjaśnia.

Wnikliwie zbadał go Roy F. Baumeister guru wśród naukowców badających silną wolę. Udowodnił on m.in., że podejmowanie decyzji wyhamowuje aktywność mózgu odpowiedzialną za wykrywanie błędów. Liczne badania w tym zakresie pokazują, że nie tylko ten obszar działa wolniej, kiedy podejmujemy większą ilość decyzji, ale również zmniejsza się aktywność całego mózgu.

Skutkuje to częstszym popełnianiem błędów i nawet podczas błahych czynności może dać się odczuć, gdy dokonamy „dla świętego spokoju” jakiegoś zakupu, z którego finalnie w domu nie jesteśmy zadowoleni. A co dopiero podejmując decyzje biznesowe?!

 

Jak to działa w praktyce?

Wyobraź sobie, że jesteś bohaterem gry RPG, w której na starcie Twój bohater ma pełny słoik many symbolizujący Twoją energię mentalną. Z każdą podjętą, w danym dniu decyzją tej many ubywa. Jak pokazują badania,

 

średnio po 15 podjętych decyzjach słoik jest pusty.

 

Jest to jeden z powodów, dla których warto rano wykonywać najbardziej wartościową pracę i najbardziej wymagające naszego zaangażowania intelektualnego zadania. Wówczas nasz słoik many jest pełny i mamy z czego czerpać.

 

Jak to wykorzystać?

Mogłabym się o tym rozpisywać, ale o wiele bardziej wartościowe będzie dla Ciebie jeśli przećwiczysz od razu wskazówki, które Ci dam, na Twoim własnym przykładzie.

 

Możesz to zrobić do 21.04.2019r.

Dostęp do szkolenia on-line wraz z materiałami odbierzesz na maila, po zapisaniu się na listę.

 

 

Czego konkretnie dowiesz się ze szkolenia?

 • Jak unikać (lub przynajmniej ograniczyć ilość) błędnych decyzji?
 • Jak rutynę zamienić w rytuały i czerpać z tego przyjemność?
 • Jakie nawyki warto wypracować?
 • Jak automatyzacja codziennych czynności podniesie Twoją skuteczność w życiu osobistym?
 • Jak automatyzacja codziennych czynności podniesie Twoje wyniki w biznesie?
 • Jakie rytuały podniosą Twoją efektywność i produktywność każdego dnia?

 

Co zyskasz dzięki temu?

 • Będziesz miał lepsze wyniki w biznesie
 • Będziesz z pasją realizował codzienne czynności, które do tej pory były koniecznością
 • Zaczniesz robić bardziej wartościowe rzeczy, o których do tej pory nie miałeś nawet czasu pomyśleć
 • Będziesz czerpał więcej satysfakcji ze swojego związku
 • Będziesz w końcu mógł realizować swoje pasje i spełniać marzenia
 • Zyskasz min. 2 razy sprawniej funkcjonującą firmę i dodatkowe 2 godziny czasu dla siebie każdego dnia

 

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco zostaw e-mail i odbierz BEZPŁATNIE dostęp!

 

 


 

A oto co OTRZYMASZ po podaniu maila:

 1. Otrzymasz dostęp do nagrania
 2. Otrzymasz materiały tekstowe tuż po zapisie, które będziesz mógł wykorzystać
 3. Otrzymasz kwartalny kalendarz do realizacji swoich celów po webinarze
 4. Otrzymasz w pierwszej kolejności dostęp do specjalnej oferty dla Przedsiębiorców
 5. Otrzymasz niespodziankę…!

 

Kto prowadzi szkolenie i dlaczego?

 

DSC_9018 małeNazywam się Magdalena Bienia, jestem przedsiębiorcą, trenerem i zarządcą nieruchomości. Autorką i wydawcą Kalendarza Biznesowego Skuteczniejsi 2019, serii Kalendarzy Biznesowych „Projekt Twoje Życie” oraz 3 e-booków o tematyce biznesowej.

Łączenie tych pasji wymaga ode mnie skuteczności w działaniu, a realizacja ambitnych celów wysokiej efektywności i produktywności. Dlatego od kilkunastu lat zgłębiam strategie i metody na ich podnoszenie przy jednoczesnym zachowaniu równowagi w życiu.

Pewnie nieskromnie to zabrzmi, ale przez wielu jestem uznawana za Kobietę Sukcesu, która realizuje swoje cele zawodowe i doskonale łączy je z życiem osobistym, pasjami i zdrowym stylem życia.

bienia teneryfaDzięki skuteczniejszemu zarządzaniu sobą w czasie i strategicznemu planowaniu, wiem jak to zrobić aby 2,5 miesiąca w roku spędzić na wakacjach.

Od 2004 roku pracuję z początkującymi przedsiębiorcami pomagając im stawiać pierwsze kroki w biznesie. Pomogłam setkom jak nie tysiącom osób w odnalezieniu życiowej misji, realizacji celów, skutecznym planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

Pomagam właścicielom firm, którzy chcą usprawnić swoje działanie, w organizacji i optymalizacji pracy ich i zatrudnianego zespołu. Znalezieniu równowagi między pracą a życiem osobistym. 

Dzięki temu oprócz dobrze prosperującego biznesu mają również czas dla siebie, swojej rodziny i swoich pasji.

Jestem założycielką społeczności #Skuteczniejsi na Facebooku, na której dzielę się informacjami nt. skuteczności osobistej i biznesowej.

Po co to robię?

Ponieważ sprzeciwiam się, by ludzie tracili życie na pracę, która ich nie pasjonuje i robili coś tylko dlatego, bo „tak trzeba” marnując przy tym swój prawdziwy potencjał.

Moją misją jest zainspirowanie ludzi, by realizowali swoje marzenia, żyjąc życiem którego pragną TU i TERAZ. Aby czynili dobro i z uśmiechem pomagali sobie nawzajem.

Wierzę, że każdy może to zrobić.

 

A wracając do tematu….

 

Czy wiesz jak zwiększyć swoją skuteczność, produktywność i efektywność w życiu i biznesie min. 2-krotnie?

 

 1. Zautomatyzuj swoje codzienne czynności i wprowadź rytuały (jakie? Dowiesz się na webinarze) Zwolnią Twój umysł od konieczności podejmowania decyzji dzięki czemu będziesz miał więcej zasobów do osiągania lepszych efektów biznesowych
 2. Wykorzystaj Zasadę… – dowiesz się jaką i jak podczas webinaru, dzięki niej przedsiębiorcy zwiększają efektywność między 2 a 5 razy już po pierwszym tygodniu stosowania!
 3. RUSZ TYŁEK i wprowadź te zasady w życie. SMIRT to najlepsza metoda na zwiększanie skuteczności osobistej i biznesowej.

 

 

Dzięki udziałowi w szkoleniu on-line:

– w końcu na Twojej liście zadań zapanuje porządek

– dostaniesz receptę na to, co masz zrobić i w jaki sposób, aby mieć więcej wolnego czasu każdego dnia

– stworzysz konkretny koncept na automatyzację swojego działania tworząc Rytuały Mocy

– zyskasz spokój ducha i umysłu (a dzięki temu, że zaczniesz spędzać więcej czasu ze swoją kobietą również ciała 😉)

– dam Ci konkretny sposób na delegowanie zadań oraz wskazówki KTO może to dla Ciebie zrobić (czyli jak mieć pracownika bez zatrudniania kolejnej osoby i wydawania kasy na ZUSy, srusy i inne skarbówki)

– jeśli jesteś managerem w korporacji również dostaniesz patent na posiadanie asystenta i delegowanie zadań bez konieczności zatrudniania go w firmie

 

Wyobraź sobie, że po szkoleniu, gdy zastosujesz poznaną wiedzę Twój dzień może wyglądać tak…

 

Twoja partnerka szczęśliwa, że w końcu zacząłeś o nią dbać budzi Cię rano z uśmiechem na ustach. Po wspólnym porannym treningu, bierzecie prysznic i jecie razem śniadanie. Każde z Was w spokoju przygotowuje się do pracy, bo macie na to czas.

W biurze zaczynasz dzień od najważniejszych spraw, a nie sprawdzania poczty jak było to kiedyś. Skrzynkę mailową otwierasz dopiero o 11, gdy kluczowe zadania i kontakty z klientami masz już za sobą. Sprawdzasz spokojnie, co możesz delegować innym (bo wiesz jak i masz komu).

W ciągu dnia znajdujesz czas na spacer/ trening lub obiad z kimś ważnym dla Ciebie (może z potencjalnym partnerem biznesowym). Po południu kończysz resztę spraw i wracasz do domu. Z dumą, bo w końcu masz zakończone sprawy na dziś. Zaplanowane, co jest do zrobienia na jutro i co najważniejsze, możesz się zrelaksować po południu. Z partnerką, dziećmi czy wyjść na miasto z kumplami – przedsiębiorcami, którym poleciłeś ten webinar.

 

A może jak nasz drugi bohater wstaniesz rano przed wszystkimi w domu, i kiedy jeszcze za oknem będzie ciemno, zaczniesz dzień od sesji wdzięczności, treningu na świeżym powietrzu i orzeźwiającego prysznica po nim. Jeszcze przed śniadaniem wykonasz najważniejsze zadania z Twojego dnia pracy.

Potem zjesz śniadanie delektując się każdym kęsem i pojedziesz do biura lub na spotkania z klientami. Cały czas będzie Ci towarzyszył dobry humor i zadowolenie z siebie. A spokój i panowanie nad sytuacją zapewni Ci starannie zaplanowany w kalendarzu tydzień, wg. wskazówek najskuteczniejszych biznesmenów świata.

Po pracy wyskoczysz na kręgle, bilard albo zrelaksować się w saunie.

 

Która wizja jest bardziej dla Ciebie?

 

Umiesz tak sobie wyobrazić życie?

 

Cokolwiek potrafisz sobie wyobrazić potrafisz to też osiągnąć!

 

Jednak nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

 

A zatem wykonaj pierwszy krok do swojego lepszego bardziej wolnego, spełnionego i ogarniętego życia!

 

Zapisz się na poniższą listę i odbierz dostęp do:

 

 1. Otrzymasz dostęp do webinaru (lub nagrania)
 2. Otrzymasz materiały tekstowe tuż po zapisie, które będziesz mógł wykorzystać
 3. Otrzymasz kwartalny kalendarz do realizacji swoich celów
 4. Otrzymasz w pierwszej kolejności dostęp do specjalnej oferty dla Przedsiębiorców
 5. Otrzymasz niespodziankę…!