fbpx

Krzysztof Jordan


„Z końcem roku zbliża się czas nabycia terminarza na następne miesiące. Wybór tego najlepszego jeszcze do niedawna był lekkim wyzwaniem. Znalezienie naprawdę dobrego kalendarza, który spełnia wszystkie moje potrzeby, niemal zawsze kończył się przeglądaniem setek ofert na allegro czy w rozmaitych księgarniach i sklepach. Zakup terminarza autorstwa Magdaleny Bienii w zeszłym roku był “strzałem w dziesiątkę”. To najlepszy kalendarz na rynku, który pomaga w codziennym zarządzaniu czasem. Praca z tym terminarzem, pozwala jasno wyznaczać sobie kolejne cele, nadrabiać to co nie wyszło w poprzednim miesiącu. Efektywność i wygoda planowania jaką mogłem doświadczać przez cały rok, używając tego narzędzia utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy wybór.”

Joanna Ryfka


„Niecierpliwie czekałam na informacje o terminarzu na 2015 rok. Ten na 2014 był dla mnie bardzo pomocny i szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie już teraz pracy z takim “zwykłym” terminarzem 😉 Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona i mogę stwierdzić, że terminarz spełnił praktycznie wszystkie moje oczekiwania. Bardzo przydatne dla mnie były pierwsze strony. Te na których opisałam kim jestem, kim zamierzam się stać, jakie są moje cele na 2014 rok. Każdy miesiąc poprzedzony stroną z moimi celami wygodny. Dzięki temu miałam to co ważne zawsze pod ręką i do wglądu w chwilach małego zwątpienia. Podsumowanie wyników to tez przydatna strona w terminarzu. Cele tygodniowe również były dla mnie bardzo pomocne, a szczególnie w realizacji celów miesięcznych. Bardzo elegancki i profesjonalny wygląd zewnętrzny terminarza.”

Marta Mizera


„Określić go można w 3 słowach: funkcjonalny, przejrzysty, edukacyjny! A pozostałe? Rewelacyjny, wyjątkowy! To kalendarz dla każdego – pozwala dokładnie planować każdy miesiąc, tydzień, dzień, ale też uczy tego planowania. Mnie bardzo pomógł dzięki temu, że w prosty sposób byłam prowadzona krok po kroku, uczyłam się jak zaplanować działania, a później mogłam dokonać autooceny działań, realizacji postawionych celów i wyznaczonych zadań. Co prawda nie wykorzystałam go w 100%, bo tak jak napisałam, z nim uczyłam się planowania, ale jestem pewna, że z każdym rokiem i tym kalendarzem, będę bliższa “perfekcji”. Jest to bardzo dobre narzędzie pracy, narzędzie, które ją usprawnia i organizuje. Gorąco polecam każdemu.”

Karolina Stencel


„Miałam już wiele kalendarzy, a ten okazał się najlepszy! Przypadł mi do gustu format, jego lekkość i konstrukcja wewnątrz, tzn cały tydzień mam przed oczami i dodatkowo miejsce na cele, notatki. Podoba mi się wstęp do każdego miesiąca – wyznaczanie celów w każdej sferze życia i podsumowanie na koniec. Bardzo praktyczny! Polecam wszystkim i z niecierpliwością czekam na Kalendarz na 2015 rok!”

Agnieszka Tukindorf


“Jako przedsiębiorca, uważam posiadanie kalendarza za obowiązkowe. Najlepiej jeśli to będzie kalendarz biznesowy do tego stworzony specjalnie na potrzeby aktywnych biznesowo osób. Ten kalendarz w 2014 roku spełnił moje wszelkie oczekiwania! Dzięki niemu wyznaczanie własnych celów: tych małych ale również dużych, stało się bardzo proste. Mogłam bieżąco obserwować postępy w ich zdobywaniu ale także na jakim polu osiągnęłam największy rozwój, nie tylko biznesowym. Dodając do tego wszystkiego kształt kalendarza, mieszczący się spokojnie do torebki czy jego niewielką wagę sprawiło, że zupełnie się z nim nie rozstaję. Czekam z niecierpliwością na nowy kalendarz na 2015 rok i z pewnością mogę go polecić moim wszystkim znajomym – nie tylko biznesowym.”

Deliena Bylińska


„Nie wiem jak funkcjonowałam bez tego kalendarza 🙂 Generalnie ma wszystko co chciałam mieć. Miejsce na notatki, zadania, tygodniowy rozkład z większą ilością godzin, a w dodatku motywuje do pracy nad sobą. Wytrzymał cały rok przebywania w różnych miejscach, torebkach, przeżył 2 przeprowadzki i nie zniszczył się ani trochę 🙂 Egzemplarz na 2015 tez trafi w moje ręce. Gorąco polecam każdemu.”

Urszula Aksamit

Dyrektor Klubu Oriflame


“Najbardziej podobają mi się złote myśli, które są fajnym przerywnikiem i refleksją. Sam kalendarz szczególnie pomógł mi w zarządzaniu czasem poprzez wypisywanie zadań. Świetnym pomysłem jest też miejsce na wyznaczanie celów.”

Mariola Hrapek – Walczak

Przedsiębiorca


„Jak dla mnie jest przejrzysty i co ważne tydzień na jednej stronie można szybko zapisać ważne spotkania lub inne osobiste zapiski. Przez cały rok był moją prawą ręką dzięki której mogłam wszystko zaplanować z tygodniowym wyprzedzeniem a niektóre szkolenia i webinary nawet z miesięcznym wyprzedzeniem dzięki temu nie zapomniałam o ważnych wydarzeniach i zajęciach sportowych. Dodatkowa wstążeczka umożliwiła mi szybkie odnalezienie danego tygodnia. Polecam tym którzy planują i tym którzy zapominają.”