fbpx

Skorzystaj z oferty specjalnej:

image

Prezenty

Zrób prezenty dla swoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych

image

Rabaty

Skorzystaj ze specjalnych rabatów przy zamówieniach hurtowych

image

Osiągnijcie cele

Pomóż swojemu zespołowi w osiąganiu celów

image

Zrób prezenty dla swoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych

Pracując w sprzedaży zawsze mawiałam „Aby klient kupił od Ciebie, Ty musisz najpierw kupić klienta, a kiedy masz już tych klientów tym bardziej powinieneś o nich dbać”. U progu Nowego Roku elegancki kalendarz z grawerowanym długopisem będzie dla nich idealnym prezentem!
Właściwe planowanie pracy jest podstawą jej sukcesów, więc zapewnij swoim pracownikom kalendarz, w którym na bieżąco będą mogli zapisywać swoje cele i planować pracę, dzięki czemu podniesie się ich efektywność a zyski firmy – Twoje zyski, wzrosną!
Tak jak klienci, tak i partnerzy biznesowi będą chętniej z Tobą robić interesy, gdy w podziękowaniu za wspólny rok pracy zrobisz im niespodziankę. Każdy lubi dostawać prezenty!

Skorzystaj ze specjalnych rabatów przy zamówieniach hurtowych

Kierujemy się prostą zasadą – im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz. Napisz jaką ilością kalendarzy jesteś zainteresowany a my damy Ci rabat!

image

Pomóż swojemu zespołowi w osiąganiu celów

Skontaktuj się ze mną a wspólnie z ekspertami zorganizujemy szkolenie dla Twojego Zespołu! Niezależnie od tego, czy jest Was 5, 50 czy 500 po szczegółowym rozpoznaniu Waszych potrzeb przygotujemy dla Was program szkoleniowy szyty na miarę tak, aby uczestnicy po jego ukończeniu:

Posiadali praktyczne, przetrenowane umiejętności
Zwiększyli swoją pewność siebie, bo to przełoży się na skuteczność podejmowanych przez nich działań
Uzyskiwali min. 3x lepsze wyniki (dzięki zwiększeniu efektywności, przy zachowaniu tego samego czasu pracy)
Mieli większą motywację do pracy, co ułatwi Ci ich zarządzaniem
Chcieli wyznaczać cele i planować swoją pracę, nawet jeśli teraz tego nie robią

Napisz i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i jak wzrosną Twoje zyski, dzięki zmianom, które pomogę Ci wprowadzić.

Beata Musialik

przedsiębiorca
Zrobiłam dzisiaj podsumowanie tygodnia z kalendarzem Skuteczniejszych i wciąż nie mogę się nadziwić jak genialne jest to narzędzie. Miałam kiedyś pierwszą edycję, niestety wtedy nie potrafiłam z niego prawidłowo korzystać. Teraz widzę, że WŁAŚCIWE wykorzystanie tego kalendarza daje naprawdę niesamowite efekty w skuteczności, organizacji i dla psychicznego spokoju 🙂 Każde narzędzie w nim zawarte, każda najmniejsza rubryka ma ogromne znaczenie. Im lepiej je wykorzystuję, tym skuteczniej działam. 🙂

Krzysztof Jordan

Fotograf
Z końcem roku zbliża się czas nabycia terminarza na następne miesiące. Wybór tego najlepszego jeszcze do niedawna był lekkim wyzwaniem. Znalezienie naprawdę dobrego kalendarza, który spełnia wszystkie moje potrzeby, niemal zawsze kończył się przeglądaniem setek ofert na allegro czy w rozmaitych księgarniach i sklepach. Zakup terminarza autorstwa Magdaleny Bienii w zeszłym roku był „strzałem w dziesiątkę”. To najlepszy kalendarz na rynku, który pomaga w codziennym zarządzaniu czasem. Praca z tym terminarzem, pozwala jasno wyznaczać sobie kolejne cele, nadrabiać to co nie wyszło w poprzednim miesiącu. Efektywność i wygoda planowania jaką mogłem doświadczać przez cały rok, używając tego narzędzia utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy wybór.

Daniel Bartnicki

Trener rozwoju osobistego
Mistrzem się nie rodzi mistrzem się staje! Wielu z nas korzysta z tradycyjnego kalendarza książkowego natomiast nie każdy kalendarz dba o ciebie i o twoje wyniki. Kalendarz Magdy wspiera mnie każdego dnia i pomaga w określeniu moich celów i marzeń. Wartość merytoryczna którą zawiera ten kalendarz jest wartością nie do podrobienia i jest wartością pierwszorzędna dlatego wybieram kalendarz Skuteczniejsi. Skuteczność jest miara prawdy, gdy nie jesteś skuteczny to znaczy ze twoja prawda jest nieaktualna. Polecam

Kamil Marczyński

Właściciel Agencji Marketingowej Convertio.pl
Wiele lat bazowałem tylko na kalendarzu Google. Od kiedy zacząłem korzystać z kalendarza biznesowego jestem o wiele bardziej efektywny. Mój nowy kalendarz towarzyszy mi na wszystkich spotkaniach. Polecam każdemu przedsiębiorcy, aby wrócił do zapisywania ważnych informacji i nie uzależniać się od aplikacji, które potrzebuje połączenia internetowego.

Urszula Aksamit

Dyrektor Klubu Oriflame
Najbardziej podobają mi się złote myśli, które są fajnym przerywnikiem i refleksją. Sam kalendarz szczególnie pomógł mi w zarządzaniu czasem poprzez wypisywanie zadań. Świetnym pomysłem jest też miejsce na wyznaczanie celów.

Budujemy społeczność ludzi ambitnych, aktywnych
i zorientowanych na sukces
, zatem napisz jaka jest
Twoja propozycja i wspólnie ustalimy,
co dalej możemy razem zrobić.

bienia small

Na Twoje pytania dotyczące oferty dla firm odpowie – Magdalena Bienia
Praktyk Zarządzania, Autorka i Wydawca Kalendarza Biznesowego
Skuteczniejsi