fbpx

Najczęściej zadawane pytania

Tak, jeśli masz kod rabatowy, zamawiasz hurtowo lub właśnie mamy promocję na jakieś produkty możesz skorzystać z rabatu.
Tak, jeśli potrzebujesz zaznacz odpowiednie pole przy składaniu zamówienia aby otrzymać fakturę VAT. Podaj dane firmy, a fakturę wyślemy do Ciebie mailem, maksymalnie do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym składałeś zamówienie. Spokojnie, Twoja księgowa zdąży wrzucić w koszty 😉
Możesz skorzystać z opcji zamówienia większej ilości dostępnych pakietów kalendarzy lub jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk możesz napisać do mnie za pośrednictwem poniższego formularza z Twoją propozycją ceny za taki pakiet.
Tak, zgodnie z Regulaminem naszego sklepu wszystkie towary drukowane i fizyczne możesz zwrócić do 14 dni bez podania przyczyny. Ty ponosisz koszty zwrotu.

Jeśli błąd w wysyłce towaru leżał po naszej stronie, daj nam znać przez poniższy formularz kontaktowy bądź mailowo. W przypadku wysyłki niewłaściwego produktu my ponosimy koszty zwrotu i wysyłki nowego zamówienia. Oprócz tego w przypadku niektórych produktów mamy 100 lub 200 % Gwarancję Satysfakcji – informacje o ich warunkach znajdziesz przy ofercie danego produktu.
Nie, nie musisz, ale jest to dla Ciebie zdecydowanie bardziej korzystne. Mając konto będziesz otrzymywał od nas specjalne materiały szkoleniowe, które pomogą Ci w szybszym osiąganiu Twoich celów.

Oferta dla firm

Oferta dla przedsiębiorców

Oferta dla osób indywidualnych

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zamówień, warunków zwrotu lub konsultacji biznesowych albo audytu dla Twojej firmy – zapraszamy do kontaktu przez formularz na obok lub korzystając z poniższych danych.

Nasze biuro

ul. Miasta Auby 4/3
41-250 Czeladź

Kontakt telefoniczny

(+48) 693 378 905

Nasz e-mail

poczta@kalendarzbiznesowy.pl

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy do 24 godzin od momentu kiedy wyślesz swoje zapytanie.