Od zabieganego przedsiębiorcy, który nie wie, w co ręce włożyć do wyluzowanego biznesmena, który ma sprawnie działającą firmę, pieniądze i czas!

 

Jak polscy przedsiębiorcy i managerowie odzyskują swój czas, dzięki prawie zapomnianemu narzędziu do planowania i strategiom milionerów?

 

 

Drogi Przedsiębiorco, Managerze!

 

 • Jeśli Twój tydzień pracy ma mniej niż 4 godziny,
 • Jeśli masz porządek w celach, jasne priorytety i plany rozsądnie osadzone w czasie,
 • Jeśli najważniejsze zadania realizujesz jako pierwsze, a pracę kończysz przed czasem i ze spokojną głową wracasz do domu,
 • Jeśli nigdy nie robisz „nadgodzin” i znasz swoje dzieci
 • Jeśli Twoi klienci zawsze mają wszystko na czas, bo Twój zespół działa jak szwajcarski zegarek
 • Jeśli masz czas dla rodziny, na spotkania z przyjaciółmi, swoje pasje i realizujesz swoje marzenia, a na wakacje wyjeżdżasz 5 razy w roku,
 
to znaczy, że jesteś idealnie zorganizowany i TURBOSkuteczny a ta oferta zupełnie nie jest dla Ciebie.

 

Jeśli jednak, na którekolwiek z tych zdań odezwało się w Tobie stęsknione „chcę tak!” to czytaj dalej, bo to może być najważniejszy list jaki przeczytasz w tym roku.

 

Wierz mi żadne słowo, które jest napisane na tej stronie nie jest przypadkowe. Poświęciłam wiele czasu, aby to wszystko dobrze się czytało. Cenię zarówno Twój jak i swój czas dlatego przeczytaj to proszę do ostatniej kropki, ponieważ nie tylko da Ci mocno do myślenia, ale wskaże kierunek najbliższego działania i potrzebnych zmian. Dlatego na końcu strony znajdziesz specjalną ofertę, którą dla Ciebie przygotowałam, a skorzystanie z niej

 

wzniesie Twój biznes i życie przynajmniej na orbitę!

 

Wyobraź sobie następującą sytuację…

Wstajesz rano, po 5-tej drzemce, bo przecież do późna w nocy pracowałeś. Okazuje się przez to, że już od pierwszych chwil jesteś spóźniony i musisz w biegu wszystko zrobić przed wyjściem do pracy.

Łapiesz ciuchy, potrzebne na dzisiejsze spotkania dokumenty i wrzucasz do torby. Na śniadanie nie masz czasu, bo przecież ktoś musi jeszcze odwieźć dzieci do szkoły.

A więc łapiesz kubek kawy i niemal parząc usta wypijasz go, aby jakoś trzymać się na nogach i nie zasnąć po drodze. Zabierasz dzieci i wskakujecie do auta.

Po drodze trąbisz na niesfornych kierowców, mając tykający zegar nad głową, bo przecież zaraz zaczynasz ważne spotkanie.Odstawiasz dzieci na lekcje, po czym wpadasz spóźniony do biura, a tam prócz gości, jak zawsze czeka już na Ciebie mnóstwo spraw i zionie do Ciebie ogniem.

Po spotkaniu, które nie poszło tak dobrze jak chciałeś, bo nie zdążyłeś się do niego przygotować i w pośpiechu wybiegając z domu zapomniałeś o ważnej prezentacji, siadasz ze spuszczoną głową przy biurku.

Ze spuszczoną głową, złością na samego siebie i jednak mocnym postanowieniem poprawy, że...

 

to był już OSTATNI RAZ.

I w końcu zaczniesz PLANOWAĆ z KALENDARZEM.

 

Jednak nieopatrznie logujesz się na facebooka i tym sposobem trafiasz na tak niezliczoną ilość postów, które musisz skomentować, że nawet nie wiesz kiedy mija kolejna godzina Twojej dniówki. Potem kolejna, więc w końcu opamiętujesz się i postanawiasz wziąć się do pracy. Tak na serio.

A ponieważ to ten moment, w którym skrzynka mailowa pożąda Twojej obecności i Twojego dotyku na klawiaturze, wpadasz w wir zajętości i odpowiadania na „niecierpiące zwłoki” maile. Nim uporasz się z mailami, zadzwoni kilka razy telefon, wyrywając Cię z „rytmu pracy”, a kilka osób wpadnie z pytaniami.

Twoi pracownicy niestety nie mają jasno wyznaczonych celów i zakresów obowiązków. Każdy robi wszystko, a to powoduje, że większość nie robi tego, co powinna. Pod koniec dnia okazuje się, że wciąż jest wiele zadań do zrobienia, które finalnie spadają na Ciebie.

 

I niezależnie od tego, czy masz własny biznes, czy pracujesz na etacie,

przynajmniej raz w życiu miałeś taką sytuację. Albo znasz kogoś, kto miał…

 

Oczywiście, żeby nie było za różowo, zamiast wyjść o czasie do domu, zostajesz po godzinach, bo ktoś to przecież musi zrobić! Chyba że akurat dziś Twoja kolej, aby odebrać dzieciaki ze szkoły i zawieźć na dodatkowe zajęcia.

W międzyczasie masz chwilę dla siebie, ale dalej jest to niewiele, by złapać oddech w tym napiętym, wymagającym i bombardującym Cię informacjami świecie.

W takich chwilach wiesz, że powinieneś też bardziej zadbać o siebie, swoje zdrowie, kondycję fizyczną czy relacje z bliską Ci osobą, i pewnie gdybyś tylko miał więcej czasu mógłbyś wszystko zaplanować, ale jak sam często powtarzasz…

 

„nie mam czasu na planowanie!”

 

Praca męczy Cię jeszcze w domu, faktury dla klientów, które miały być wystawione tydzień temu wciąż czekają, aż poczujesz natchnienie, a reszta domowników nie może już znieść, że ciągle Cię nie ma, bo nawet gdy jesteś obecny ciałem, Twoja głowa, pełna myśli, jest zupełnie gdzie indziej.

 

Jak często zdarzają Ci się takie dni?

 

Wiem z doświadczenia, że rodzący się wtedy stres i poczucie niezadowolenia z samego siebie w takich momentach szczególnie mocno dają się we znaki. Oczekiwania, które sobie stawiasz jako ambitna osoba, są wygórowane, a jeszcze trudniej jest Ci je spełnić. Do tego dochodzi presja otoczenia: rodziny, współpracowników, klientów. W końcu...

 

można mieć tego wszystkiego DOŚĆ!

 

 

A może jeszcze dziś nie jesteś właścicielem firmy albo nie założyłeś rodziny, a właśnie firmę, ale i tak widzisz pewne podobieństwo do Twojego zabieganego życia?

U wielu ludzi, tak wygląda codzienność, z którą, choć oficjalnie się do tego nie przyznają, nie do końca potrafią sobie radzić.

I choć szukają magicznych technik na poprawę: wydajności, skuteczności, produktywności i efektywności (strasznie dużo -ości) to kłują się każdą kolejną i zaczynają im one stawać w gardle. Razem z kolejnymi niezrealizowanymi zadaniami.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą z kilkuosobowym zespołem czy freelancerem, managerem w korporacji czy zarządzasz domowym ogniskiem, również Tobie, być może zdarza się doświadczać takich dni.

 

Dobra wiadomość jest taka, że wdrażając strategiczne planowanie na starcie, możesz przygotować się na takie sytuacje.Nie tylko zmniejszysz ich występowanie, ale również wyposażysz się w narzędzia i rozwiązania, które pomogą Ci sobie z nimi radzić.

Dzięki temu w kryzysowych chwilach będziesz lepiej zarządzał sobą w czasie, radził sobie ze stresem, panował nad otoczeniem i znajdziesz czas na myślenie. Bo myślenie i planowanie mają przyszłość!

 

Ze skutecznym i efektywnym planowaniem oraz działaniem jest jak z wyleczeniem się z choroby:

 

Możesz SAM leczyć tylko objawy, kiedy już wystąpią. Brać magiczne tabletki na katar i kaszel. Zniwelują one wprawdzie objawy "upychając je" w Twoim organizmie, ale przyczyna choroby dalej zostanie. I po jakimś czasie powróci.

 

Możesz też SKORZYSTAĆ z profesjonalnej porady specjalisty, który zdiagnozuje Cię i powie Ci, co konkretnie należy zrobić żeby wrócić do zdrowia. 

I dokładnie tak samo jest we współpracy ze mną. Możesz próbować na chybił- trafił różnego rodzaju metody albo skorzystać z mojej oferty.

Dzięki temu od razu sięgniesz po metody, które pozwolą Ci zmierzyć się z przyczyną Twoich trudności i lepiej zorganizować każdy dzień.

Po konsultacji poczujesz harmonię i przejrzystość dalszych działań. A dzięki temu ruszysz do pracy świeży i wypoczęty, z entuzjazmem i pewnością tego: dlaczego, co, gdzie, kiedy, jak i z kim masz zrobić.

 

Jak czujesz, która opcja jest dla Ciebie lepsza?

 

Wielu mówi, że jestem specjalistą, ale tak na prawdę jestem zwykłą osobą, która po prostu doskonale poukładała sobie życie. Przetestowałam i zastosowałam najskuteczniejsze metody żeby przejść od sytuacji, w której pracowałam całymi dniami do punktu, w którym jestem teraz i mogę sobie pozwolić na kilka wyjazdów rocznie.

Jeżeli cenisz sobie swój czas i wiesz, że summa summarum to, co wydasz na poradę specjalisty, zaoszczędzi Ci wiele czasu, pieniędzy i energii, które zmarnowałbyś na frustracje i szukanie rozwiązań po omacku, to dobrze trafiłeś.

Pozwól, że opowiem Ci kilka słów, dlaczego akurat ze mną warto współpracować.

 

Kim jestem?

 

Nazywam się Magdalena Bienia, jestem m.in. autorką i wydawcą Kalendarza Biznesowego Skuteczniejsi 2019, serii Kalendarzy Biznesowych „Projekt Twoje Życie” oraz 3 e-booków o tematyce biznesowej.

Na co dzień zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi na terenie Katowic i Warszawy.

Łączenie tych pasji wymaga ode mnie skuteczności w działaniu, a realizacja ambitnych celów wysokiej efektywności i produktywności.

Pewnie nieskromnie to zabrzmi, ale przez wielu jestem uznawana za Kobietę Sukcesu, która realizuje swoje cele zawodowe i doskonale łączy je z życiem osobistym, pasjami i zdrowym stylem życia.

Dzięki skuteczniejszemu zarządzaniu sobą w czasie i strategicznemu planowaniu, wiem jak to zrobić aby 2,5 miesiąca w roku spędzić na wakacjach.

wakacje bienia

Od 2004 roku pracuję z początkującymi przedsiębiorcami pomagając im stawiać pierwsze kroki w biznesie. Pomogłam kilku tysiącom osób w odnalezieniu życiowej misji, realizacji celów, skutecznym planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

bienia na dachuPomagam właścicielom firm, którzy chcą usprawnić swoje działanie, w organizacji i optymalizacji pracy ich i zatrudnianego zespołu. Znalezieniu równowagi między pracą a życiem osobistym. 

Dzięki temu oprócz dobrze prosperującego biznesu mają również czas dla siebie, swojej rodziny i swoich pasji.

Jestem założycielką społeczności #Skuteczniejsi na Facebooku, na której dzielę się informacjami nt. skuteczności osobistej i biznesowej. 

Po co to robię?

Ponieważ sprzeciwiam się, by ludzie tracili życie na pracę, która ich nie pasjonuje i robili coś tylko dlatego, bo „tak trzeba” marnując przy tym swój prawdziwy potencjał.

Moją misją jest zainspirowanie ludzi, by realizowali swoje marzenia, żyjąc życiem którego pragną TU i TERAZ. Aby czynili dobro i z uśmiechem pomagali sobie nawzajem.

Wierzę, że każdy może to zrobić.

 

 

Wyobraź sobie, że:

 

 1. Znasz skuteczne metody zarządzania sobą w czasie i z Twojego życia znika 90% sytuacji stresujących
 2. Radzisz sobie z sytuacjami, w których wcześniej waliło Ci się wszystko na głowę a teraz zachowujesz spokój, bez nadmiernego obciążania siebie i swojej rodziny
 3. Działasz na wysokich obrotach, w godzinach Twojej największej efektywności i relaksujesz się każdego dnia tyle, ile chcesz
 4. Potrzebujesz mniej czasu na regenerację, bo właściwie organizujesz swój dziań pracy
 5. Wykorzystujesz potencjał biologii i natury, dzięki czemu radykalnie poprawiasz jakość Twojego życia i skuteczność w dowolnym obszarze działania
 6. Wyjeżdżasz z rodziną na kilka wakacji w roku tzw. „miniemerytury”?
 7. Spędzasz od kilu do kilkunastu godzin w każdym tygodniu, oddając się temu, co najbardziej lubisz robić.

 

A co najbardziej lubisz robić?

 

Jesteś sobie w stanie wyobrazić, że MASZ NA TO WSZYSTKO CZAS?!

 

Jeśli tak, to coś Ci zdradzę:

 

„Cokolwiek jesteś sobie w stanie wyobrazić, jesteś w stanie też to osiągnąć!”

 

A co za tym idzie możesz już dziś podjąć działania, które doprowadzą Cię do najbardziej pożądanych efektów.

W tym momencie TYLKO KLIKNIĘCIE dzieli Cię od Twojego wymarzonego życia. Kliknięcie i oczywiście działania, które za tym pójdą. Ponieważ nie wystarczy, kupić jednego z poniższych pakietów, aby wszystko samo się rozwiązało.

Abyś uporał się ze swoim życiem i wyzwaniami jakie w nim przed Tobą stoją, jest potrzebne Twoje zaangażowanie, czas i działania.

 

Dla kogo to nie jest oferta:

- dla leniwców, którym nie chce się pracować, planować, siedzieć z tabelkami i odpowiadać na pytania

- dla osób, które spodziewają się szybkich i magicznych rozwiązań.

- dla tych, którzy chcą tylko kupić pakiet i myślą, że wszystko zrobi się samo.

 

Jeśli jednak, na którekolwiek z tych pytań pomyślałeś „to nie ja”, to bardzo dobrze. W takim razie czytaj dalej, bo mam coś, co może Ci się spodobać. Przygotowałam dla Ciebie specjalne pakiety, wybierz ten, który czujesz, że będzie dla Ciebie idealny.

 

GRATULUJĘ CI

że dotarłeś już do tego miejsca na stronie. To świadczy, że temat zwiększania osobistej skuteczności faktycznie leży Ci na sercu. Że chęć (lub być może konieczność) wprowadzenia istotnych zmian w Twoim życiu jest PRIORYTETOWA. To dobrze, że jesteś świadomy tych potrzeb i chcesz podejść do tego jak PROFESJONALISTA.

Dlatego też, właśnie w tym momencie podzielę się z Tobą wiedzą, którą wyciągnęłam od NAJLEPSZYCH BIZNESOWYCH STRATEGÓW I TOP PRZEDSIĘBIORCÓW tego świata. Jest mnóstwo metod skutecznego i #skuteczniejszego zarządzania sobą w czasie, planowania, wyznaczania celów, zwiększania produktywności i efektywności.

Natomiast to, co za chwilę przeczytasz jest syntezą wskazówek, które stosują tacy eksperci jak Brian Tracy, Peter Drucker czy wszystkim znani biznesmeni z TOP światowej czołówki, jak:

 

Bill Gates, Richard Branson i Elon Musk.

 

Chcesz je poznać?

 

PIĘĆ Kluczowych Reguł TURBOSkuteczności, które wzniosą Twoje życie i biznes na orbitę sukcesu!

 

#1 wyznaczanie jasnych celów: rocznych, kwartalnych, miesięcznych, tygodniowych i dziennych
 
#2 planowanie na papierze (najlepiej w kalendarzu, bo wówczas wszystko masz w jednym miejscu) nawet drobnych spraw i zadań, które masz wykonać.

 

Planowanie tylko w elektronicznych narzędziach osłabia Twoją skuteczność i zmniejsza produktywność oraz działa niekorzystnie na Twój umysł.

 
Dowody i przykłady na to przeczytasz w dalszej części tego listu.
 
#3 zapisywanie swoich pomysłów kiedy się pojawiają, by później je na spokojnie, również w przeznaczonym na to czasie przeanalizować
 
#4 pracowanie na krótkich (5-15 minutowych) blokach czasowych tzn. wyznaczanie na każdy jednego ważnego zadania i trzymanie się tego planu konsekwentnie (to zasada m.in. Elona Musk’a i Billa Gates’a)
 
#5 wczesne rozpoczynanie dnia (najczęściej między 5 a 7).
Zauważ, że jeśli wykorzystasz czas między godz. 6 a 23 na swoje działania w blokach 15 minutowych to masz  do dyspozycji AŻ 68 BLOKÓW CZASOWYCH!!!
Jeśli każde z wykonywanych zadań zajmuje maksymalnie 15 minut, po tygodniu zrealizujesz 476 zadań!
Oczywiście część z nich mogą stanowić rutynowe czynności, jak poranna czy wieczorna toaleta, przygotowywanie i jedzenie posiłków etc. Jednak nawet jeśli założysz, że dziennie są to 3 godziny, czyli 12 bloków, to

 

w skali tygodnia na PRODUKTYWNĄ pracę zostają Ci 392 BLOKI CZASOWE tj. 5880 MINUT, czyli 98 godzin.

To średnio 14 GODZIN DZIENNIE!

 

14 godzin, które możesz wykorzystać KAŻDEGO DNIA na rozwój biznesu, siebie, swoich pasji czy czas spędzany z rodziną i bliskimi. Albo leżenie do góry brzuchem, jeśli czujesz, że to jest Twoja życiowa misja! ;)
 
Brzmi niesamowicie, prawda?

Ja też nie przypuszczałam, że można aż tyle wyciskać z każdego dnia, póki sama nie przetestowałam tej metody. To było niesamowite uczucie, gdy pierwszy raz zrobiłam sobie tabelki w Excelu, z taką rozpiską, wydrukowałam je i zbindowałam. Były to lata 2011-2013, bo wtedy już zainspirowana szkoleniami praktyków chciałam wdrażać jak najlepsze metody organizacji swojego życia. Choć dość niewygodnie chodziło się z „kalendarzem” w formacie A4, który po pół roku zaczął się rozsypywać, to mimo wszystko podołałam. Ale było to inspiracją, do tego by wykorzystać te i inne znane mi metody na skuteczniejsze zarządzanie sobą w czasie i osiąganie sukcesów. Tak powstał pierwszy prawdziwy i  niepowtarzalny Kalendarz Biznesowy!

 
Wiedziałam, że są ludzie, którzy tak jak ja:
 • Lubią planować, wyznaczają regularnie cele, zarządzają priorytetami
 • Chcą mieć swoje cele zawsze pod ręką, otworzyć kalendarz i jasno widzieć co jest do zrobienia, na czym skupić swoją uwagę danego dnia
 • Muszą ogarniać dziesiątki zadań każdego tygodnia
 • Lubią inspirujące cytaty i wskazówki ekspertów
 • Dbają o siebie i swoich bliskich
 • Ciągle chcą podnosić swoje kompetencje w obszarze lepszego zarządzania sobą w czasie, większej wydajności, produktywności i efektywności
 • Pracują nie tylko od poniedziałku do piątku, ale również w weekendy, więc potrzebują mieć w kalendarzu miejsce na to, aby w pełnym wymiarze godzin zaplanować te dni
 • Chcą mieć czas na swoje pasje i odpoczynek

 

Jeśli możesz się utożsamić z choć jednym z tych punktów, to jestem pewna, że będziesz zachwycony działaniem z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019 i będzie on Twoim najlepszym kompanem i przewodnikiem w osiąganiu celów w tym roku!

 

Kalendarzem o tyle niezwykłym, że pozwali Ci m.in. na stosowanie wszystkich wyżej wymienionych PIĘCIU Kluczowych Reguł TURBOSkuteczności.

 

#1 wyznaczanie jasnych celów: rocznych, kwartalnych, miesięcznych, tygodniowych i dziennych będziesz mógł robić w oparciu o specjalnie zaprojektowane tabele, na każdy z tych okresów

kalendarz biznesowy skuteczniejsi 2019 miesiąc

 
#2 planowanie na papierze nawet drobnych spraw i zadań, które masz wykonać zrobisz w przeznaczonych na to miejscach na notatki

wizaualizacja terminarz otwarty 2

 

#3 zapisywanie swoich pomysłów kiedy się pojawiają, by później je na spokojnie, również w przeznaczonym na to czasie przeanalizować a także rozwiązywanie ćwiczeń coachingowych pomogą Ci jeszcze lepiej poznać siebie i stworzyć Twój idealny system TURBOSkuteczności
 

planowanie

 

#4 pracowanie na krótkich (5-15 minutowych) blokach czasowych tzn. wyznaczanie na każdy jednego ważnego zadania i trzymanie się tego planu konsekwentnie jak w przypadku m.in. Elona Musk’a i Billa Gates’a może sprawić, że wystrzelisz ze swoim życiem w kosmos jak Musk wystrzelił Teslę!
kalendarz biznesowy skuteczniejsi 2019
#5 wczesne rozpoczynanie dnia, który zaplanujesz w kalendarzu już od godziny 6:00, da Ci 68 BLOKÓW czasowych każdego dnia!
 

 

Choć dziś Twój dzień może nie wygląda jeszcze idealnie to, czy po przeczytaniu informacji, że masz do dyspozycji każdego tygodnia 476 bloków czasowych widzisz jaki OGROMNY potencjał, tkwi jeszcze w Twoim codziennym zarządzaniu sobą w czasie?

 

Powiem Ci szczerze, bo bardzo Cię szanuję za Twoje zaangażowanie we własny rozwój i zależy mi na tym byś, skoro nasze drogi się zbiegły w tym momencie, wykorzystał to MAKSYMALNIE. Jeśli jest przestrzeń w Twoim życiu na podkręcenie Twojej skuteczności, to z pewnością TERAZ jest WŁAŚCIWY CZAS i MIEJSCE.

 

A Ty JESTEŚ WŁAŚCIWĄ OSOBĄ aby to zrobić!

 

Wiem, że możesz teraz pomyśleć, że będę chciała Cię przekonywać do zakupu, ale wiem też, że jesteś świadomą osobą i sam podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Moim zadaniem jest wyłącznie dostarczyć Ci wszystkie fakty i odpowiedzi na ewentualne pytania.

 

Być może jedną z myśli jaka pojawiła się w Twojej głowie jest pytanie:

 

 „Magda, ale po co mi nowy kalendarz skoro mam swój. I zacząłem już w nim planować. Może kupię następny, za rok?”

 

Oczywiście doskonale rozumiem, że wydatek kilkudziesięciu złotych w tym momencie na coś, co teoretycznie już masz, może wydawać Ci się zbędnym. Jednak zastanów się, jak bardzo różni się to, co masz od tego, co proponuję Ci ja.

 

Czy kalendarz, którym na ten moment się posługujesz, daje Ci możliwość na:
 • rozwiązania ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci w wyznaczeniu swoich celów w oparciu o wartości i życiowe priorytety?
 • monitorowanie swoich postępów: dziennych, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych w specjalnie zaprojektowanych tabelkach i poprzez konkretne ćwiczenia?
 • uczenia się?

To podstawowa aktywność, która jest Ci niezbędna, by osiągnąć nowe cele. Uczenie się od ludzi, którzy osiągnęli już sukcesy, które Ty chcesz osiągnąć, ale również od tych, którzy są wokół Ciebie na co dzień – od których możesz się uczyć czego nie robić 😉

 • planowania w pełnym wymiarze weekendów (czy masz na to miejsce u siebie?)
 • maksymalizację swojej produktywności dzięki wykorzystaniu bloków czasowych?

 

Prawdopodobnie nie…

Jeśli choć na jedno z tych pytań tak brzmiała Twoja odpowiedź to…

 

Zastanów się również czy stać Cię na to, by dalej:

 

zawalać terminy, mieć nawał pracy i borykać się z brakiem czasu na to, co naprawdę dla Ciebie ważne: rodzinę, swój rozwój czy rozwój firmy?

 

Jeśli teraz szkoda Ci wydać równowartość biletu do kina dla dwóch osób czy kolacji w dobrej restauracji na narzędzie do zarządzania sobą w czasie i zwiększania osobistej produktywności, którego wykorzystanie może DIAMETRALNIE ZMIENIĆ EFEKTY JAKIE OSIĄGASZ to gwarantuję Ci, że za rok, dalej będziesz borykać się z tym samym problem: braku czasu, przemęczenia i nawału spraw, z których każda jest do zrobienia na TU i TERAZ. A Ty dalej nie będziesz rozumiał „dlaczego tak jest?”.

 

A może jednak wolisz ZYSKAĆ?

- wolność i spokój

- wiedzę, co masz do zrobienia i co faktycznie jest ważne

- zrealizowane na czas cele

- więcej szczęścia i przyjemności, bo w końcu będziesz miał

- czas na swoje pasje, dla rodziny i przyjaciół

- spełnione marzenia

Jeśli jesteś w tym gronie to zapraszam Cię na pokład!

 

Jeśli czytałeś uważnie, to zauważyłeś, że kilka akapitów powyżej napisałam, że:

 

planowanie tylko w elektronicznych narzędziach osłabia Twoją skuteczność i zmniejsza produktywność oraz działa niekorzystnie na Twój umysł i ciało.

 

To niestety smutna prawda, szczególnie dla osób, które korzystają wyłącznie z elektroniki, nie tylko do planowania, ale również w dużym stopniu do codziennej pracy.

 

Nie byłabym sobą, gdybym Cię przed tym nie ostrzegła.

 

Otóż jak pokazują coraz liczniejsze badania korzystanie z urządzeń elektronicznych m.in :

 • osłabia pamięć
 • osłabia zdolność koncentracji
 • powoduje rozkojarzenie
 • zwiększa stres i napięcie
 • powoduje, że jesteśmy rozdrażnieni
 • powoduje trudności w zrelaksowaniu się
 • utrudnia zasypanie i regenerację.

 

Elektroniczne kalendarze i aplikacje choć są świetne i wiele ułatwiają, to w kontekście efektywnego planowania wciąż jeszcze pozostawiają wiele do życzenia.
I może sam tego doświadczyłeś, jak z każdym kolejnym dopisywanym do listy zadaniem na dany dzień, rósł Twój stres i przerażenie, a w głowie dźwięczało pytanie:

 

"Kiedy ja to wszystko zrobię?!"

 

Tabelki z listą zadań na ekranie Twojego smartfona potrafią rozciągać się jak guma i nie pękają, więc jesteś w stanie wpisać tam wszystko. Choć wiesz, że realnie i tak braknie Ci czasu na realizację wszystkich wpisanych zadań. Takie postępowanie już na etapie planowania powoduje, że DRASTYCZNIE obniżasz swoje szanse na skuteczność i realizację celów.

Dodatkowo wywołujesz w swoim organizmie stres, co radykalnie zmniejsza Twoje szanse na efektywną pracę. Ponieważ wówczas Twój umysł dostaje bodziec, że należy się bronić i albo walczyć albo... uciekać!

A zatem możesz doprowadzić do ucieczki przed swoimi celami jeśli będziesz zbyt intensywnie planował w swoim telefonie!

Abstrahując jednak od kwestii zdrowotnych, bo wiem, że nie każdy, kto to czyta zwraca na zdrowie uwagę, być może przemówią do Ciebie autentyczne sytuacje, z których część może nawet doświadczyłeś już na własnej skórze:

#1 rozładowanego telefonu w najmniej oczekiwanym momencie, przez co nie dojechałeś na spotkanie, bo o nim zapomniałeś, zawaliłeś deala albo nie mogłeś trafić w odpowiednie miejsce, bo adres był w telefonie. Potem trzeba się było wstydzić, przed kontrahentem, bo nawet nie mogłeś zadzwonić?

#2 zapomniałeś o czymś ważnym, bo było na samym końcu listy zadań, a Ty nie zwróciłeś uwagi, że trzeba się tym zająć, bo nie przesunąłeś ekranu w dół?

#3 przesiadujesz w pracy po godzinach, bo ciągle dopisujesz zadania do listy, co sprawia, że wydłuża się ona każdego dnia w nieskończoność, a Ty ciągle jesteś w niedoczasie?

 

Tak, to typowe i najczęstsze wyzwania przed jakimi stają użytkownicy elektronicznych kalendarzy i aplikacji do planowania. Oczywiście, dziś świat mknie tak szybko, że mimo wszystko warto z nich skorzystać, do robienia szybkich notatek, gdy jesteś na mieście, gdy pojawiają się pomysły czy do planowania spotkań z zespołem. Szkoda byłoby z tego nie korzystać.

Warto jednak mieć świadomość, że elektronika to nie wszystko. Że skoro większość z nas przez kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie siedzi przed ekranem monitora i telefonem, to kiedy tylko to możliwe WARTO ROBIĆ DETOKS.

 

I w tym m.in. może Ci pomóc papierowy kalendarz. Choć może brzmieć to jak przeżytek, to

 

chwile wyciszenia, które da Ci praca z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019 będą bezcenne.

 

Wyobraź sobie, że zamiast co chwilę wyskakujących powiadomień, które pojawiają się na telefonie możesz odłączyć się od świata codziennie na choć 10-15 minut. Tylko Ty i kawałek papieru, na którym będziesz kreował swoje życie i sukcesy.

Wieczorem, przy kubku gorącej czekolady albo whisky z lodem. Pisząc swoje cele wiecznym piórem (długopisem albo ołówkiem ;)) i ustalając kolejne priorytety. W ciszy, spokoju, bez jakiegokolwiek zakłócania tego procesu.

A rano rzucisz tylko okiem na stworzone plany, będziesz dokładnie wiedział od czego zacząć, by być skuteczniejszym danego dnia i ruszysz do działania zaczynając od najbardziej produktywnych aktywności.

Nie będzie tego ani za dużo ani za mało, bo ograniczona ilość miejsca wymusi na Tobie naukę REALNEGO PLANOWANIA a nie snucia utopijnych wizji. To sprawi, że będziesz lepiej zorganizowany, skuteczniejszy, spokojniejszy i bardziej skoncentrowany na tych aktywnościach, które są na prawdę ważne.

Na koniec dnia pracy, odhaczysz wszystkie zrealizowane na swojej liście zadania i z radością pojedziesz do domu, zostawiając pracę w biurze.

Brzmi to dla Ciebie dobrze?

 

Czy w związku z tym, nie czas abyś zmienił swój system i sposób planowania i codziennego funkcjonowania skoro dotychczasowy wciąż nie sprawdza się idealnie?

 

Pewnie znasz słowa Einsteina, który powiedział, że „szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych efektów”

To oczywiście duża odwaga i odpowiedzialność przyznać się przed samym sobą do tego, że jest nad czym pracować, że stosowane przez nas metody nie są najlepsze, że być może nie wiemy wszystkiego i ktoś wie lepiej. A nade wszystko osobiste zwycięstwo, gdy dajesz sobie szansę przetestować inny system, niż ten, który cały czas stosujesz.

 

Dlatego właśnie przygotowałam dla Ciebie tą absolutnie wyjątkową i niepowtarzalną ofertę. Może zastanawiasz się dlaczego teraz,

 

dlaczego akurat w kwietniu proponuję Ci świetny kalendarz i znakomite narzędzia

 

(kiedy już kwartał za nami). Otóż widzisz…

Życie nie czeka na pierwszego stycznia. Życie nie czeka na Twoje plany. Życie idzie swoją drogą a Ty albo wskakujesz do rakiety i lecisz po sukces albo rakieta Ci ucieka! Startuje bez Ciebie, z tymi na pokładzie, którzy zdali test na PODEJMOWANIE DECYZJI.

Może powiesz, że kwartał już za nami, ale miej świadomość, że przed Tobą jeszcze TRZY KWARTAŁY tego roku, a to oznacza znacznie więcej możliwości i szans na sukcesy niż dotychczas straciłeś.

Mam też jeden dość osobisty powód. Otóż świętując w marcu 15-lecie swojej działalności zawodowej zdecydowałam, że chcę podzielić się z Tobą najlepszymi praktykami i narzędziami jakie do tej pory odkryłam, a także pomóc Ci wznieść Twój BIZNES i życie na Wyższy Poziom.

 

Dlatego jeśli dziś masz poczucie, że:

 • czas przecieka Ci przez palce i wiesz, że mógłbyś go lepiej wykorzystać

 • znasz sporo metod skutecznego zarządzania sobą w czasie, może nawet niektóre z nich stosujesz, ale
 • wciąż nie jesteś wystarczająco efektywny w swoich działaniach i
 • nie masz czasu na to, co naprawdę ważne i ma dla Ciebie wartość
 • zdarza Ci się miotać od tego, co WAŻNE i PILNE, poprzez to, co NIEWAŻNE i PILNE, by w końcu ostatkiem sił robić to co WAŻNE i NIEPILNE, ale z poczuciem przytłoczenia, zmęczenia albo konieczności

 

Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!!

 

Zastanów się zatem ILE WART jest dla Ciebie Kalendarz - Planer, który:

 

 • Przeprowadzi Cię przez proces wyznaczania celów jak najlepszy przewodnik przez Amazońską Dżunglę

 • Pomoże Ci wyznaczyć PRIORYTETY w oparciu o Twoje PRAWDZIWE WARTOŚCI, Koło Szczęścia oraz życiową Misję
 • Ułożysz dzięki niemu w należyty sposób swoje cele roczne, półroczne, kwartalne, miesięczne, tygodniowe i dzienne
 • Odzyskasz kontrolę nad sobą i swoim czasem, a jak wiesz tylko

 

DYSCYPLINA TO PRAWDZIWA WOLNOŚĆ

 

 • Będziesz mógł pracować jak Elon Musk i Bill Gates – jedni z najbardziej twórczych i odnoszących sukcesy przedsiębiorców na globie, na krótkich 15 minutowych blokach czasowych

 • Codziennie otrzymasz do dyspozycji AŻ 68 BLOKÓW CZASOWYCH, których zagospodarowanie WŁAŚCIWYMI (Ważnymi i Niepilnymi zadaniami o dużej efektywności zapewni Ci TURBOSkuteczność)

 

Markowe planery i kalendarze dziś na rynku to koszt między 100 a 200 zł. Średni koszt konsultacji biznesowych to kwoty od kilkuset do kilku tysięcy zł za dzień pracy. Wiem jednak, że nie każdy chce wydać taką kwotę na kalendarz, z którym dopiero będzie uczył się pracować. Mam też świadomość, że niejednokrotnie, gdy myślimy o zmianach biznesowych czy życiowych, to kolejne inwestycje jawią nam się jako trudne do zrealizowania i rozważamy wydanie każdej złotówki oraz jej wartość. I właśnie dlatego, że z doświadczenia wiem, że w takim momentach inwestycje w swój rozwój i firmy, są absolutnie niezbędne, przygotowałam dla Ciebie PAKIETY z TURBOdoładowaniem wskazówkami i praktycznymi narzędziami. Bo zależy mi na tym, by dać Ci narzędzia do skuteczniejszej pracy nad Twoimi celami, w jak najbardziej przystępnej cenie. Tak, byś mógł sobie od razu pozwolić na to, co najlepsze.

Nie wiem jak Ty, ale ja jestem już niesamowicie podekscytowana tym, o czym zaraz przeczytasz. Może i Tobie zaczęło się już udzielać to podekscytowanie...

 

Specjalnie na Ciebie czekają TRZY arcyciekawe oferty promocyjne:

 
PAKIET BASIC

Skuteczniejszy Przedsiębiorca

 • Kalendarz Biznesowy Skuteczniejsi 2019
  o wartości 79 zł
 • Video „Jak pracować z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019?”
  o wartości 47 zł
 • E-book pt. „Koło Szczęścia™ Poznaj 12 sposobów jak w 3 miesiące osiągnąć szczęśliwsze i bogatsze życie!”
  o wartości 27 zł
 • Dostęp do grupy #Skuteczniejsi na Facebooku
  wartość BEZCENNA
 • E-book pt. "Obudź w sobie lidera"
  o wartości 37 zł
 • Voucher o wartości 200 zł na szkolenie on-line "Czyny a nie słowa. Jak przestać zwlekać i zacząć ŻYĆ?".
 • CAŁODNIOWE KONSULTACJE VIP dla Ciebie i/lub Twojej firmy. * Wartość Całodniowych Konsultacji VIP, Sesji Follow Up i Konsultacji Whats App 1499 zł


Łączna wartość Pakietu
153 zł
Dziś dla Ciebie w cenie
59 zł

 
PAKIET GOLD

Skuteczniejszy i Wyluzowany Przedsiębiorca

 • Kalendarz Biznesowy Skuteczniejsi 2019
  o wartości 79 zł
 • Video „Jak pracować z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019?”
  o wartości 47 zł
 • E-book pt. „Koło Szczęścia™ Poznaj 12 sposobów jak w 3 miesiące osiągnąć szczęśliwsze i bogatsze życie!”
  o wartości 27 zł
 • Dostęp do grupy #Skuteczniejsi na Facebooku
  wartość BEZCENNA
 • E-book pt. "Obudź w sobie lidera"
  o wartości 37 zł
 • Voucher o wartości 200 zł na szkolenie on-line "Czyny a nie słowa. Jak przestać zwlekać i zacząć ŻYĆ?"
 • CAŁODNIOWE KONSULTACJE VIP dla Ciebie i/lub Twojej firmy. * Wartość Całodniowych Konsultacji VIP, Sesji Follow Up i Konsultacji Whats App 1499 zł


Łączna wartość Pakietu
490 zł
Dziś dla Ciebie w cenie
149 zł

 
PAKIET DIAMOND

Skuteczniejszy i Wyluzowany Biznesmen

 • Kalendarz Biznesowy Skuteczniejsi 2019
  o wartości 79 zł
 • Video „Jak pracować z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019?”
  o wartości 47 zł
 • E-book pt. „Koło Szczęścia™ Poznaj 12 sposobów jak w 3 miesiące osiągnąć szczęśliwsze i bogatsze życie!”
  o wartości 27 zł
 • Dostęp do grupy #Skuteczniejsi na Facebooku
  wartość BEZCENNA
 • E-book pt. "Obudź w sobie lidera"
  o wartości 37 zł
 • Voucher o wartości 200 zł na szkolenie on-line "Czyny a nie słowa. Jak przestać zwlekać i zacząć ŻYĆ?"
 • CAŁODNIOWE KONSULTACJE VIP dla Ciebie i/lub Twojej firmy. * Wartość Całodniowych Konsultacji VIP, Sesji Follow Up i Konsultacji Whats App 1499 zł


Łączna wartość Pakietu
1889 zł
Dziś dla Ciebie w cenie
497 zł

200pro200% GWARANCJA SATYSFAKCJI albo 200% ZWROT PIENIĘDZY do 100 dni

Jeśli uznasz, że mimo WDROŻENIA WSZYSTKICH wskazówek dotyczących pracy z Kalendarzem Biznesowym Skuteczniejsi 2019 nie przynosi Ci ona zamierzonych efektów, możesz w ciągu 100 dni od zakupienia napisać do nas co nie działa i otrzymasz od nas 200% zwrotu wartości kalendarza (w przypadku pakietów GOLD i DIAMOND 200% wartości kalendarza bez promocji, w przypadku pakietu BASIC dwukrotność promocyjnej ceny pakietu).

UWAGA! Niezależnie od tego Kalendarz zostanie już na Twoją własność!

 

Na czym będą polegały *Całodniowe Konsultacje VIP, Sesje Follow Up i Konstultacje Whats App?

Konsultacje będą składały się z:

 • Dwóch spotkań (on-line lub na żywo – w zależności od lokalizacji**.
 • Pierwsze spotkanie: w czterech 1,5 godzinnych cyklach z przerwami, przyjrzymy się Twojej aktualnej sytuacji, wyznaczymy kluczowe obszary do rozwoju, omówimy Twoje plany i strategię działania.
 • Następnie ruszysz w teren, aby przetestować nowe pomysły i strategie.
 • Po dwóch tygodniach spotykamy się na sesji Follow Up, by omówić Twoje postępy i ewentualnie skorygować działania.
 • W międzyczasie otrzymasz możliwość TRZECH BEZPŁATNYCH 15-minutowych konsultacji na Whats App.

(**W przypadku spotkania w Twojej firmie doliczam koszty dojazdu i ewentualnego noclegu).

Czyje artykuły znajdziesz w Kalendarzu Biznesowym Skuteczniejsi 2019?

Jeśli jeszcze się wahasz nad zakupem to myślę, że warto abyś wiedział, że Kalendarz Biznesowy Skuteczniejsi 2019 wsparło swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami AŻ DZIEWIĘCIU niezależnych ekspertów z różnych dziedzin. Znajdziesz dzięki nim odpowiedzi m.in. na pytania:

 • w jakich obszarach można pracować nad skutecznością
 • jakie są niezbędne elementy skuteczności
 • jakie metody stosują i stosowali ludzie sukcesu
 • jak wprowadzać trwałe zmiany
 • dlaczego potrzebujesz samodyscypliny
 • co dają wielkie cele
 • jak zrobić niesłychanie dobre pierwsze wrażenie na Facebooku (tak, tak piszemy nawet o social mediach!)
 • czym jest strategia
 • jak konkretnie stać się skuteczniejszym w działaniu
 • jak stworzyć wielką markę.

 

A w konsekwencji tego wszystkiego

 

Jak z zabieganego przedsiębiorcy, który nie wie, w co ręce włożyć staniesz się wyluzowanym i spełnionym biznesmenem, który ma sprawnie działającą firmę, pieniądze i czas!

 

A pomoże Ci w tym również nasz TEAM Ekspertów:

 

eksperci kostka 2

 

 

bienia

P.S. Chcesz w końcu dowiedzieć się "Jak przestać zwlekać i zacząć ŻYĆ?"

 

Jak być przedsiębiorcą, który ma nie tylko biznes i pieniądze, ale i czas na swoje pasje, rodzinę i przyjaciół?
Skorzystaj z TURBOpakietów. Dołącz do ludzi, którzy osiągają to, czego pragną, wtedy kiedy chcą.
Mają czas i cieszą się życiem.
Chcesz być jednym z nas?

 

signbienia