fbpx

Eksperci i Mentorzy wspierający Kalendarz Biznesowy #Skuteczniejsi 2020

Fryderyk Karzełek

przedsiębiorca, money coach www.klub555.pl

Marek Wikiera

ultratrener mentalny www.MarekWikiera.pl 

Bogusław Mokwa

właściciel Capital INVEST, ekspert rynku nieruchomości i finansów www.capital-invest.pl

Sylwia Kocoń

Autorka książki “Bogaty Budda”, Metafizyk www.DuchiMateria.com

Anna Urbańska

master trener STRUCTOGRAM, neurochoach, autorka książek www.AnnaUrbanska.pl  www.DNA-biznesu.pl

Justyna Kopeć

ekspert i trener budowania marki osobistej www.JustynaKopec.pl www.MarkaTy.pl 

Adriana Szklarz

mówczyni inspiracyjna, trenerka, autorka www.AdrianaSzklarz.pl

Mariusz Grochowski

v-ce mistrz świata i Europy w armwrestlingu, 17-krotny mistrz Polski

Mateusz Mrozowski

trener sprzedaży, autor www.MateuszMrozowski.pl 

Konrad Gandera

przedsiębiorca, ekspert Facebook Marketingu www.PraktykBiznesuSieciowego.pl 

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

  • Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego.
  • Od 20 lat prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Współzałożycielka firm, które stały się rozpoznawalnymi graczami na rynku polskim i lokalnym – markami typu LOVEbrand, które pokochali klienci, m.in.: Architekci Kariery, MomentumWay, Personal Excellence Network.
  • Doradca Zarządów, Trener Liderów, autorka książek, TEDx Speaker.
  • Z jej usług korzystają takie firmy jak IKEA, mBank, Comparex, Intrum, Diehl Controls, BZ WBK, Credit Agricol, Loreal, Runmageddon, Credit Suisse i wiele innych
  • Ekspert TVN BiŚ, Rzeczypospolitej i TVP w temacie rozwoju biznesu i osobistej marki.
  • Autorka książek z dziedziny biznesu i kariery, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie na skuteczne biznesy, postawy liderskie, prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników i osobista markę w organizacji.

Beata mówi: „Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Widziałam, jak przeciętne pomysły przeradzały się w wielkie biznesy, bo ich liderzy wdrożyli skuteczne strategie i widziałam świetne, rokujące pomysły biznesowe, które nigdy nie dotarły do odbiorców, bo trafiły na nieprzygotowanego lidera i przedsiębiorcę. Widziałam, jak przeciętni pracownicy stawali się kluczowymi osobami w organizacji, bo trafili na menedżerów, którzy uwolnili ich potencjał. Ale widziałam również, jak orły opuszczały gniazdo, bo ktoś uznał, że są kurczakami”.

Beata uczy kwestii, które sama wdraża we własnych firmach. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Jej wystąpienia i programy są pełne energii, praktycznej wiedzy i latających markerów. Uczestnicy mówią o niej – KOBIETA RED BULL.

Strona www Facebook

Łukasz Cybulski

Trener, Motywator, Przedsiębiorca. Prezes zarządu LEVEL UP, autor książki 13 Prawd Szczęśliwego Życia.

Poznaj człowieka, który inspiruje do autentycznej zmiany w życiu. Kiedy poznasz go bliżej odkryjesz, że nie wpisuje się w żadne ramy tego jak często postrzegamy człowieka sukcesu. Skromny, stonowany, piekielnie skuteczny w działaniu, na co dzień poza prowadzeniem z dużym sukcesem kilku firm, propaguje ideę szacunku i wdzięczności. To niezwykłe połączenie było odzwierciedleniem pierwszego kroku w jego życiu. Była nim decyzja o całkowitej transformacji życia. Taka przed którą każdy z nas na staje, na jednym z etapów życia. Zaryzykował.

Lata wytrwałej pracy i efekty jakie zaczął osiągać spowodowały, że inni ludzie zaczęli zwracać się do niego o pomoc. Tak w naturalnym sposób stał się mentorem, który uczył poprzez jedyny sposób jaki znał – praktykę. Z jego wystąpień bije niezwykłe ciepło i prawda, bo kocha ludzi, a jego misją jest to by wzrastali.

Wierzy, że każdy człowiek dysponuje ogromnym potencjałem, którego często nie potrafi z rożnych przyczyn uwolnić i w pełni wykorzystać. Doskonale wie o co chodzi, bo sam to przerabiał. Pomaga uwolnić moc i energię oraz pobudzić zaangażowanie i efektywność. Zachęca ludzi do odwagi i ufności we własne siły, pomaga w odkrywaniu talentów wykorzystując nowoczesne narzędzia rozwojowe. Gdy nie prowadzi firmy, spędza czasu z tymi, których kocha. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Jego pasją jest aktywny i zdrowy tryb życia.

Jest absolwentem elitarnej szkoły World Class Speaker i certyfikowanym trenerem przez Milewski & Partnerzy – jednym z niewielu w Polsce. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu efektywnych zespołów, w tym również sprzedażowych.

Strona www Strona www Facebook

Fryderyk Karzełek

Sprawny finansista oraz money coach. W branży finansowej od 25 lat. Obecnie jest właścicielem 10 spółek z sektora finansowego.

Jako praktyk przeszedł wszelkie szczeble zawodowej i społecznej drabiny. Na własnej skórze przekonał się jak smakuje emigracja zarobkowa. W młodości wyjechał do Niemiec. Gdzie od pracy na najniższych stanowiskach, stał się właścicielem polskiej gazety w Niemczech o zasięgu ogólnokrajowym. Choć wydawnictwo miało licznych odbiorców, splot okoliczności spowodował bankructwo. To była dla niego najlepsza, życiowa lekcja. Coś, czego tylko nieliczni doświadczają – spektakularny upadek z dużej wysokości.

Po latach walki i podejmowania decyzji przynoszących różne skutki – osiągnął sukces. Kształtował biznes, wspinając się na kolejne szczeble wiedzy. To z kolei skutkowało potrzebą podzielenia się z innymi swoimi szerokimi doświadczeniami w biznesie. Z doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę.

Zna smaki ubóstwa i zamożności. Dziś pragnie przestrzec swoich słuchaczy i czytelników przed postawą „może jakoś to będzie”. Propaguje energiczne działanie i sam daje wskazówki jak wydostać się z finansowego dołka. Stworzył wyjątkowy system budowania zamożności wśród swoich klientów. Według jego metod opracowywane są indywidualne plany finansowe.

Aktualnie zarządza projektem „Gra o Milion”, który jest jednocześnie jego misją i pasją ucząc innych finansowej sprawności.

Fryderyk Karzełek to orkiestra w swojej branży. Z pasją szkoli liderów najważniejszych korporacji. Zaufało mu ponad 10 000 osób. I dzięki jego naukom mogły zaplanować nie tylko swoją sytuację finansową, ale także pochylić się nad każdą z ważnych dziedzin życia.

Strona www Facebook

Jaro Bieniecki

Twórca i Prezes Runmageddonu – najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie i największej cyklicznej imprezie sportowej w Polsce (blisko 60 tys. startujących w 2017 r.).

Przez 9 lat zajmował stanowiska dyrektorskie w takich korporacjach jak McKinsey, Energa-Obrót czy Grupa TP-Orange. Od ponad dwóch lat występuje jako mówca inspiracyjny. Jest autorem książki „Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”. Założył również z bratem Bieg Rzeźnika, 80-kilometrową przeprawę przez Bieszczady, od 10-u lat tytułowany najlepszym biegiem górskim w Polsce. W przeszłości wyczynowo trenował biegi długodystansowe w których dorobił się 6 medali Mistrzostw Polski na 3km i 5km.

Strona www Facebook

Norbert Warzyszyński

Norbert to charyzmatyczny szkoleniowiec, mentor i przyjaciel. Najpierw buduje ludzi, a dopiero później biznes – zawsze na pierwszym miejscu stawiając wartości.

Na początku swojej kariery przez 18 lat Norbert prowadził działalność w branży ubezpieczeń. Następnie przez 7 lat z sukcesem budował biznes sieciowy, dla jednej z Amerykańskich Firm osiągając jedno z najwyższych stanowisk w Polsce. Obecnie od 5 latach buduje z sukcesem innowacyjny projekt biznesowy Softmarketing. Dzisiaj dzięki swojej systematycznej pracy, wytrwałości, samodyscyplinie, koncentracji i konsekwencji, ciągłym szkoleniom oraz stosowaniu wiedzy w codziennych działaniach prowadzi życie o jakim marzył.

Wszystko, co w życiu robił i robi, jest po to, aby zapewnić rodzinie zdrowie, szczęście i bezpieczeństwo finansowe. Dzisiaj, dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu buduje zwycięskie zespoły w kilkunastu krajach świata.

Norbert to charyzmatyczny szkoleniowiec, mentor i przyjaciel. Najpierw buduje ludzi, a dopiero później biznes – zawsze na pierwszym miejscu stawiając wartości. W wywiadzie dla DuoLife Magazine powiedział: „Jeżeli mówisz sobie „nie potrafię”, „nie mogę tego zrobić” pamiętaj! To bzdura, w którą uwierzyłeś. Zmień swoje nastawienie, zacznij znowu marzyć, ponieważ da się to zrobić, a ja jestem tego żywym przykładem. Potrzebujesz tylko odpowiedniego budującego środowiska, pozytywnego nastawienia i ciągłego działania w kierunku swoich marzeń”

Facebook

Kamil Lizurej

Trener mentalny i personalny, certyfikowany coach i mówca, wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych, twórca Klubu Rozwoju The Life Skillz.

Absolwent m.in. Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżowej World Class Speaker Academy.

Na co dzień́ pracuje głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami. Pomaga ludziom zrozumieć́ swoją psychikę̨ i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać́ ich potencjał.

Autor warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych.

Prelegent konferencji o tematyce coachingowej i rozwojowej.

Uzależniony od ciągłego rozwoju robi wszystko, aby ludzie, którzy z nim pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzy, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

Strona www Facebook

Konrad Gandera

Przedsiębiorca, ekspert Facebook Marketingu, jeden z najmłodszych liderów biznesu sieciowego w Polsce, założyciel „Pierwszy Milion Przed 30-stką”, promotor zdrowia i zdrowego stylu życia i  aktywnie propaguje idee Fundacji „Żyję Świadomie”.

Pomaga przedsiębiorcom budować stały dochód (pasywny) dzięki narzędziom Internetowym, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z Marketingiem Internetowym. Kiedy znajdziesz się na jego stronie www.PierwszyMilionPrzed30.pl dostaniesz kompletną wiedzę i nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz, aby zarabiać w Social Media.

Strona www Facebook

Michał Kanarkiewicz

Wykładowca MBA, trener, autor 4 książek, mówca inspiracyjny TEDx. Prelegent „Życia Bez Ograniczeń” – największego eventu motywacyjnego w Polsce. Gość TV.

Michał uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć. W gronie jego klientów są międzynarodowe organizacje takie jak: Ernst & Young, Heineken, Volvo, UBS, Santander Bank Polska, Bank Zachodni WBK, Capgemini i Rockwell. Regularnie występuje na największyzch scenach wydarzeń biznesowych oraz związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Wystąpił z Nickiem Vujicicem, przed publicznością liczącą 5000 osób, zgromadzoną w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Strona www Facebook

Dariusz Emanowicz

Wierzy, że chcąc żyć w szczęściu, zdrowiu i obfitości, człowiek potrzebuje równowagi w trzech obszarach –  fizycznym, intelektualnym i duchowym. Dzieli się tym, co pomogło mu zrozumieć jego sens istnienia – jak sam mówi: „Wszyscy mamy prawo być cudownie wolni i poznawać prawdę o życiu.

Dlatego na co dzień przekazuję to, czego się nauczyłem i czego doświadczam – nie rozdzielam pracy od tego kim jestem – jestem pracą, którą wykonuję, a praca to ja. Rezultaty moich działań nie są dziełem przypadków, lecz wynikiem postępowania zgodnie z zasadami, którymi się kieruję.” Proponuje narzędzia, które nie tylko są przyjemne i łatwe w obsłudze, ale również dostosowane do naszych realiów, i które pozwalają żyć w normalności. Wykorzystuje do tego fizykę kwantową, biologię i chemię, proponując udowodnione przez naukę metody uzdrawiania, m.in. synchronizację kwantową Kinslowa, system Deir, uzdrawianie kwantowe i praniczne. Wierzy w synergię tych technik wybierając z nich to, co już sprawdzone. Dzięki pracy z Darkiem możesz zyskać szczęście, zdrowie i obfitość. Skusisz się?

Strona www Facebook

Magdalena Bienia

Magdalena Bienia

Autorka i wydawca książek z cyklu Kalendarz Biznesowy „Projekt Twoje Życie” i „Skuteczniejsi” . Pasjonatka myślenia koncepcyjnego, wyznaczania celów, planowania, tworzenia strategii i wdrażania usprawnień. Z pasji Właścicielka Instytutu Kreowania Osobowości. Organizatorka licznych klubów rozwoju (m.in. Klubu Rozwoju Przedsiębiorcy prowadzonego on-line). Twórczyni kompleksowego systemu rozwoju i zwiększania osobistej efektywności Bridge Success System™.

Założycielka społeczności #Skuteczniejsi na portalu Facebook, w której jednoczą się osoby przedsiębiorcze, ambitne, chcące wprowadzać zmiany w swoje życie i czerpać z niego jak najwięcej, zgodnie ze swoimi wartościami.

Czytaj więcej

Eksperci i Mentorzy wspierający wcześniejsze Projekty

Adriana Szklarz

Autorka i wydawca książki „Kobieta z męskim sercem” autobiografii, która przybliża zagadnienie transplantacji. W książce dzieli się trudnymi życiowymi doświadczeniami dodając tym samym wiarę i siłę do walki z każdą chorobą, tym którzy takiego wsparcia potrzebują.

Organizatorka corocznego Ogólnopolskiego Marszu Nordic Walking im.prof. Zbigniewa Religi – Popieram transplantację! Jako pierwsza w historii Polski kobieta z przeszczepionym sercem, obeszła bałtycką wyspę Bornholm maszerując z kijami Nordic Walking podczas organizowanej akcji Transplant OK! Nordic Walking on Bornholm 2015. Trenerka, mówczyni motywacyjna, inspiratorka. Pełna energii, pozytywnym myśleniem i działaniem, zaraża nawet najbardziej opornych. Swą wiedzę, nabywaną w procesie ciągłego rozwoju, wprowadza w życie, eksperymentując, doświadczając i realizując swoje marzenia przekuwane na cele. Choć sama o sobie mówi, że przede wszystkim jest matką wspaniałego syna, jej misją jest wspieranie w rozwoju, realizacji marzeń, osiąganiu celów i zwiększaniu własnej efektywności wszystkich napotkanych ludzi, którzy są gotowi kreować swoje życie i brać je we własne ręce, czyniąc je szczęśliwszym i nadzwyczajnym. W swym życiu kieruje się słowami M.Litmana, Urodziłeś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy, pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi”.

Strona www Facebook

Tobiasz Witek

Trener Personalny, Dwukrotny Mistrz Polski Ju-Jitsu, Maratończyk, Specjalista dietetyki, właściciel STUDIO GTS w Katowicach.

Pomaga swoim podopiecznym w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, poprawie kondycji i osiąganiu założonych celów sportowych. Podczas dobierania programu treningowego wykorzystuje doświadczenie zdobyte na matach sportowych, a także wiedzę nabytą dzięki ukończonym licznym szkoleniom i kursom. Jeżeli chcesz zmienić swoją sylwetkę, a nie masz wystarczająco dużo motywacji, siły, lub wiedzy – możesz skorzystać z jego treningów personalnych, dzięki którym osiągniesz założone cele w znacznie szybszym czasie.

Strona www

Małgorzata Krasoń

Licencjonowany Avatar Master. Od 3 lat pracuje z ludźmi narzędziami Avataru pomagając im odkrywać i zmienić przekonania, które sabotują ich rozwój, relacje, zdrowie etc. Współtwórca projektu „Wstań i jedź” oraz współautorka książki o tym samym tytule.

Interesuje się wpływem środowiska na ludzi i tym, jak wielkich rzeczy możemy dokonać zaczynając najpierw pracę nad sobą, podążając w kierunku stworzenia własnej integralności.

Strona www

Barbara Lech

Wicedyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowany coach i kreator wizerunku, szkoleniowiec, konsultant, wykładowca. Absolwentka 5 kierunków studiów. O sobie mówi krótko: „artystyczny umysł ścisły”. Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami i osobami indywidualnymi w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. W coachingu przepracowała ponad 600 godzin. Jej pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.”DOCEŃ SWOJE PIĘKNO” to motto, którym definiuje swoją pracę.

Autorka książek „Eksperyment”, „Motywator dietetyczny”, oraz e-booków „Jak znaleźć czas dla siebie”, „Zaplanuj najlepszy rok swojego życia”, „Jak zrobić własną mapę marzeń”. Pracuje z przedsiębiorcami i osobami zajmującymi odpowiedzialne stanowiska nad efektywnością działań w biznesie i znalezieniem życiowego balansu. Pomaga im szybciej realizować cele i zatroszczyć się o siebie.

Na stronie Basi znajdziesz do pobrania BEZPŁATNIE praktyczny kurs „Jak znaleźć czas dla siebie?”

Strona www Facebook

Dariusz Mietlicki

Z zawodu nauczyciel języka angielskiego, z pasji przedsiębiorca, motywator, a z miłości mąż i tata trójki dzieci. Przez ostatnią dekadę szukał swojego miejsca w życiu – od pracy na etacie, poprzez korporację, własny biznes, marketing sieciowy i franczyzę.

Jeżdżąc po świecie uczył się od m.in. Donalda Trumpa, Darrena Hardy, Paul Zane Pilzera, T. Harv Ekera, Antoniego Blikle. Zrozumiał, że sukces nie jest czymś za czym gonimy, ale tym co przyciągamy poprzez osobę jaką się stajemy. Zapewnił sobie i rodzinie życie o jakim kiedyś tylko marzył, a dziś uczy innych jak zrobić to samo – jeszcze szybciej.

Strona www

Wadim Żarski

Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, przedsiębiorca, twórca niszy psychologii społecznej zwanej psychonumerologią.

Publicysta, autor programów rozwojowych. Były zawodowy sportowiec, maratończyk (2016), a co najważniejsze z zamiłowania i z pasji trener biznesowy. Współpracował w ramach różnorodnych projektów biznesowych, rozwojowych i społecznych z największymi korporacjami, przedsiębiorcami i trenerami w Polsce. Pomaga ludziom w tworzeniu relacji z bliskimi oraz w tym jak zarabiać na swojej pasji. Zajmuje się też duchowością i jej obecnością w życiu codziennym. Jednym z jego głównych celów jest prezentacja duchowości w nowym świetle – jako rzetelny system wiedzy służący do badania i zgłębiania siebie oraz znajdowania odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zadaje sobie każdy z nas. Na co dzień wulkan energii i optymizmu, gdziekolwiek się nie pojawia wnosi uśmiech i radość na twarze innych ludzi. Jego największym szczęściem, radością i motywacją jest rodzina, żona Ewa i córeczka Sonia. Lead by example (prowadź poprzez swój przykład) – to jedna z jego najważniejszych zasad jaką stosuje w codziennej pracy. Jest także autorem bloga: Strona www

Anna Urbańska

Wykładowca kilkunastu przedmiotów na 5 uczelniach wyższych (studia podyplomowe), w tym Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Master Trener Structogramu oraz osoba, która sprowadziła ten system ze Szwajcarii do Polski w 2011 roku. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche BankW.

Jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Absolwentka 6 kierunków studiów podyplomowych. Autorka 3 książek „Otrzep kolana i biegnij„ , „Mózg, fabryka sukcesu” i „Teraz autentyczność”. Laureatka wielu nagród, m.in.: 2015 Lwica Biznesu, 2016 Prestiżowy Produkt Roku dla Systemu Treningowego Structogram, 2016 Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 Lider Biznesu MŚP. Strona wwwFacebook

Adam Balion

Profesjonalnie zajmuje się byciem. Założyciel Instytutu Wellness, Trener i coach Wellness, manager, specjalista-dietetyk, Instruktor fitness, absolwent AWF, Certyfikowany Praktyk i Master NLP.

Miłośnik gór i sportu w naturze, a także spokoju wewnętrznego. Misją, którą realizuje z pasją od niemal dekady, jest pomoc innym w zwiększaniu samoświadomości i wyciąganiu „więcej życia z życia”.

Magdalena Balcerzak

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, Absolwentka Pracowni Praktyk Trenerskich. Od zawsze wiedziała, że nie będzie pracować na etacie. Na co dzień prowadzi własną firmę, już od 2006 roku współpracuje z jedną z wiodących firm marketingu wielopoziomowego zarządzając grupą kilkuset dystrybutorów w całej Polsce.

Od roku 2011 jest właścicielem firmy szkoleniowej, której misją jest inspirowanie młodych ludzi i przedsiębiorców do pomnażania swojego majątku, do zmian w życiu do spełniania swoich marzeń i do tego, aby mieli odwagę żyć takim życiem na jakie zasługują i o jakim marzą.

Dzisiaj jest także wiceprezesem zarządu COmanagement Sp. z o.o. oraz współtwórcą pierwszej całkowicie polskiej gry planszowej EUROCASH, która przez zabawę uczy przedsiębiorczości oraz pozytywnych nawyków finansowych.Twórczyni projektu:

Blondynka w świecie finansów, współwłaścicielka szkoły językowej Business Progress.

Prywatnie uwielbia podróże, aktywny wypoczynek i koty.

Patrycja Cichy-Szept

Opowieścioterpeutka. Wspiera dzieci, młodzież i rodziców poprzez opowieścioterapię i bajkoterapię. Pomaga młodemu pokoleniu uwierzyć w siebie, a dorosłemu wrócić do młodzieńczych marzeń. Z pasji, zamiłowania i doświadczenia wspiera osoby, które chcą się zdrowo odżywiać.

Ukończyła pedagogikę na Akadamii Teologicznej w Warszawie, uczyła się w szkole dramy i pantomimy. Pracując w hospicjum, domu dziecka, w domu starców, ośrodku dla niepełnosprawnych – „leczyła” opowieścią małych i dużych. Prowadziła indywidualne i grupowe zajęcia dla osób z nadwagą.

Od kilku lat prowadzi stronę www.drzewo-zycia.com, gdzie znajdziesz opowieści dla dorosłych i dzieci na każdy problem i na każde marzenie. Jest autorką książki „Opowieści Drzewa Życia. Bajanie Driady” i audiobooka „Opowieści serca”.

Krzysztof Florek

www.florek.nl

Przedsiębiorca, międzynarodowy Business Coach, właściciel jednej z najbardziej renomowanych firm remontowo – budowlanych w Holandii Florek Onderhoud BV oraz Flow Roll oraz PATAT działającej w Polsce.

W 2014 roku został uhonorowany tytułem Polaka Roku w kategorii Biznes oraz nagrodą publiczności, dzięki 14 000 głosów internautów, którzy poparli jego działania i determinację.

Szkolenie, motywacja i inspirowanie ludzi biznesu stały się, po prowadzeniu firm z branży budowlanej, kolejną działalnością Krzysztofa Florka. Na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu przedsiębiorstw, stworzył model szkoleniowy – mapę ułatwiającą osiągnięcie wyznaczonych celów.

Prywatnie jest zapalonym podróżnikiem oraz działa na rzecz organizacji charytatywnej „Make a wish”.

www.florek.nl
www.flowroll.nl
www.patat.pl
www.krisflorek.com

Marcin Kądziołka

www.zlotemysli.pl

Przedsiębiorca, pasjonat internetu i nowoczesnych technologii. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku, będąc jeszcze na studiach.

Razem z Mateuszem Chłodnickim stworzył Złote Myśli – największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce, skupiające się na tematyce rozwoju osobistego, osiąganiu sukcesu i przedsiębiorczości. W 2007 roku w firmę zainwestował fundusz inwestycyjny MCI Management S.A.

Od 12 lat związany z rynkiem e-commerce w Polsce, obecnie Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. i eMentor Sp. z o.o. Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał. Poza biznesem interesuje się rozwojem osobistym oraz psychologią. Aby zachować kondycję systematycznie biega i pływa. Przebiegł Silesia półmaraton oraz Cracovia Maraton 2014.

Wierzy w planowanie i cierpliwą, systematyczną pracę, która zawsze doprowadza do założonego celu. Jego życiowe motto to słowa Winstona Churchilla „nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj”.

www.zlotemysli.pl
www.marcinkadziolka.eu

Bartosz Wilczek

Przedsiębiorca, założyciel kilku firm (w tym 3 z prywatnymi inwestorami), m.in.: pogotowia komputerowego, interaktywnej agencji reklamowej, punktu usług pocztowych, firmy wydawniczej, szkoleniowej oraz platformy internetowej dla programistów z całego świata.

Bartosz jest najbardziej znany jako twórca edukacyjno rozrywkowej gry planszowej dla dorosłych EURO-CASH, która poprzez kształtowanie inteligencji emocjonalnej uczy czym jest przedsiębiorczość i w jaki sposób można pomnażać swój majątek w nieskończoność dokonując różnych transakcji.

Od 16 lat rozwija się na wielu płaszczyznach i jest specjalistą w wielu dziedzinach: wolny rynek, edukacja, ekonomia, sprzedaż, informatyka, tworzenie biznesu, pomnażanie majątku, marketing, reklama, zarządzanie, przetwarzanie i wytwarzanie informacji oraz psychologia sukcesu, bogactwa i pomnażania majątku, a także rozwoju osobistego.

Dzięki temu, oferuje zupełnie nowe i bardzo skuteczne podejście do biznesu, łącząc ze sobą w jedną całość dziedziny, które na pozór nie są ze sobą związane, a które wykorzystane w sposób holistyczny, stają się dźwignią w każdym biznesie i sprawią, że zostawisz konkurencję daleko w tyle.

Swój pierwszy milion zdobył jeszcze przed 30-tką, dziś jest Prezesem Zarządu i głównym udziałowcem w Spółce Comanagement Sp. z o.o., Współwłaścicielem Enteye Inc. (USA) oraz twórcą jednej z najszybciej rozwijających się marek szkoleniowych w Polsce: EUROCASH – Edukacja Finansowa.

Artur Wikiera

www.arturwikiera.com

Trener sprzedaży, mówca motywacyjny, coach, mentor, autor, ekspert TVN 24 Biznes i Świat, właściciel i twórca marek i projektów: ALFA talent oraz ALFAbet motywacji.

Od prawie 20 lat wspiera oraz prowadzi innych w ich rozwoju osobistym i budzeniu ich potencjału. W czasie szkoleń dzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu sprzedaży, wystąpień publicznych, zarządzania, trenerstwa, coachingu i motywacji. W ciągu ostatnich 20 lat poprowadził ponad 600 szkoleń i dwa razy tyle sesji coachingowo – mentoringowych, podczas których przeszkolił kilka tysięcy osób.

Jego szkolenia sprzedażowe oraz z wystąpień publicznych opierają się na latach praktyk i doświadczeń, czyli sprawdzonych i duplikowanych wzorcach, dlatego są tak skuteczne.

Artur uważa że „Nikt nie jest lepszy od Ciebie ani Ty nie jesteś gorszy od nikogo, dlatego jeśli czegoś pragniesz to walcz i nigdy się nie poddawaj, życie nagradza determinację, a świat wciąż czeka na CIEBIE, na nową wersję Ciebie, pełnego pasji, miłości i kompetencji, ponieważ nigdy nie jest za późno by wystartować w podróż życia pełną satysfakcji, szczęścia i spełnienia.”

Jest trenerem z powołania, z kompetencjami i z pasją w sercu…