Co by było gdybyś CODZIENNIE od dziś robił JEDEN mały krok do sukcesu_Zastanawiałeś się kiedyś…
👉 Co by było gdybyś CODZIENNIE od dziś robił JEDEN mały krok do sukcesu?
👉 Jak zakończył byś ten rok, gdybyś od dziś codziennie realizował jedno zadanie, które przybliży Cię do Twojego największego celu na 2019 rok?
👉 Co sprawia, że są ludzie #Skuteczniejsi od innych?
👉 Jakie nowe kompetencje przybliżą Cię do Twoich celów?

 

Dzień dobry!

Dziś nie tylko nowy dzień, ale nowy tydzień i nowy miesiąc! Dla tych, którzy czekają na takie właśnie znamienne “nowe”, aby coś rozpocząć w swoim życiu to nie lada gratka. Dziś właśnie możesz rozpocząć swoją zmianę nawyków, drogę do celu czy też z czymś radykalnie skończyć. Bo dlaczego by nie iść za ciosem?

Swoją drogą gdybyś dziś, patrząc na to, co się działo przez ostatnie pół roku oraz na to, co chcesz aby wydarzyło się przez kolejne pół miał wybrać 2 rzeczy, które powinny się zmienić to… CO BY TO BYŁO?

 

Oczywiście samo nic się nie zmieni, ale mogę Cię pocieszyć, że możesz zmienić prawie wszystko, jeśli taką podejmiesz decyzję.

 

Tylko nie czepiaj się teraz, że “prawie” robi wielką różnicę, bo zgadzam się – robi. Ale prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy, sytuacji ani relacji w Twoim życiu, której nie byłbyś w stanie dziś zmienić. Może nie wiesz jak to zrobić. Ale nie mów, że się nie da.

Nie tak dawno rozmawiałam z pewną bliską mi osobą, na której bardzo mi zależy. I od słowa do słowa rozmawiając okazało się, że to nie jest tak, że ta osoba nie chce się zmienić i sytuacji w jakiej się znalazła, ale po prostu NIE WIE JAK!!! I to był dla mnie moment oświecenia, bo cały czas żyłam w przekonaniu, że przecież ta wiedza “JAK” jest taka powszechnie dostępna. I może i jest, ale jednak nie każdy wie, że może znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.
Nawet jeśli dziś nie wiesz jak:
  • poprawić relację z bliską osobą
  • być bardziej wydajnym
  • realizować swoje cele
  • czy zmieniać nawyki,
to możesz sięgnąć po wsparcie innych.
W internecie jest wiele społeczności, które dadzą Ci wskazówki JAK, które pomogą Ci w tym, by stawać się lepszą, czy raczej udoskonaloną wersją siebie, budować nowe kompetencje. A nowe kompetencje możesz zdobywać w trzech obszarach: wiedza, umiejętności, postawa. I o ile wiedzę możesz zdobywać czytając czy chodząc na szkolenia, o ile umiejętności możesz (a nawet powinieneś testować w boju) to postawę – nową, bardziej wspierającą postawę w realizacji Twoich celów, możesz zbudować dzięki temu, że będziesz przebywać w gronie ludzi, którzy reprezentują pożądane przez Ciebie cechy.

 

Każdy z nas bowiem uczy się przez obserwację.

 

Nie tylko dzieci zbierają nieświadomie wzorce od swoich rodziców, ale każdy z nas przejmuje wzorce, które przejawia nasze otoczenie. Dlatego jeśli w Twoim otoczeniu nie ma zaangażowanych, energicznych, pasjonatów życia, to będzie Ci trudno stać się taką osobą.

Gdzie możesz spotkać takich ludzi?
Jedną z takich wspierających społeczności na facebooku jest grupa #Skuteczniejsi. Prowadzę ją od niemal roku, członkowie przeszli już dwa wielkie 90 dniowe wyzwania (jedno w języku polskim, drugie w angielskim), a dziś właśnie rozpoczynamy trzecie. #NajwiększyChallenge2019Roku. Piszę Ci o tym, bo mam dla Ciebie przy tej okazji dobrą wiadomość… 🤩
Możesz dołączyć do tego Challeng, dzięki któremu OSIĄGNIESZ swoje długo odkładane cele w końcu w tym roku!
Odpowiedz sobie tylko…

👉 Gdzie chcesz się znaleźć w grudniu 2019?
👉 W jakim punkcie swojego życia chcesz być?
👉 Jaki jest Twój absolutny priorytet na ten rok, pod którego realizację jesteś w stanie podporządkować wszystko inne?
👉 Jakie Twoje największe pragnienie czeka zakopane, bo ciągle twierdzisz “nie mam czasu” albo “nie jestem na to gotowy”, ale gdybyś je zrealizował to całe Twoje życie nabierze najlepszych na świecie barw a Ty będziesz czuł się szczęśliwy?

 

Coś Ci powiem. Zdradzę Ci DWIE absolutnie podstawowe zasady ludzi, którzy są #Skuteczniejsi, realizują swoje cele, spełniają marzenia i żyją życiem, które jest ich własną bajką. Już w najbliższych dniach będę się nimi dzielić właśnie z członkami społeczności #Skuteczniejsi na fb.

 

A wracając do tematu wyzwań i zmian w życiu, to skoro środowisko jest tak niezwykle ważne to czy podejmiesz #WielkieWyzwanieZmianyŻycia?

Ja ze swojej strony dostarczę Ci CODZIENNIE wsparcie i motywację do TEGO, aby Ci się chciało chcieć. Będziemy się wzajemnie motywować, inspirować i wymieniać lekcjami z życia i naszych doświadczeń, bo to pozwoli nam osiągnąć cele.

Do zobaczenia w społeczności #Skuteczniejsi na fb.

 

To jak, podejmiesz #WielkieWyzwanieZmianyŻycia?

Tak, tak to #NAJWIĘKSZYCHALLENGE2019! dla Ciebie.

Rzucam Ci rękawice.
Podniesiesz?
💪🚀

 

#Skuteczniejsi
#KalendarzBiznesowySkuteczniejsi
#SkutecznośćOsobistaiBiznesowa
#BieniaLifeHacks
#BieniaBudziLudzi
#WorkLifeBalance

 

PS. Z czym zaczynasz dzisiejszy dzień?