Autorka

Magdalena Bienia – Kobieta przedsiębiorcza, która od 2004 roku prowadzi swoją firmę, zarządzając, z sukcesami, projektami w branżach od kosmetycznej po nieruchomości. Właścicielka Instytutu Kreowania Osobowości. W wolnym czasie realizuje projekty szkoleniowe z zakresu: wyznaczania celów, planowania i zarządzania sobą w czasie, zarządzania projektami, sprzedaży i obsługi klienta, wystąpień publicznych, psychologii sukcesu i motywacji. Jej pasją jest rozwój siebie i ludzi wokół dlatego chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i energią podczas wystąpień na galach i konferencjach.

Czytaj więcej

W tym roku w ramach kalendarza „Projekt Twoje Życie” dzieli się z Tobą doświadczeniem, które zawarła pod hasłem „12 kroków do pełni szczęścia” jako wstęp do książki, która za kilka miesięcy ukaże się pod tym samym tytułem. Dzięki temu jeszcze lepiej i efektywniej będziesz mógł kształtować swoje życie w następujących obszarach:

 1. Zdrowie
 2. Kondycja fizyczna
 3. Emocje
 4. Duchowość
 5. Rozwój
 6. Czas wolny
 7. Partner
 8. Rodzina
 9. Przyjaciele
 10. Otoczenie
 11. Kariera
 12. Finanse

Zamów swój kalendarz już teraz


 

Eksperci

11

Adam Balion

Profesjonalnie zajmuje się byciem. Założyciel Instytutu Wellness, Trener i coach Wellness, manager, specjalista-dietetyk, Instruktor fitness, absolwent AWF, Certyfikowany Praktyk i Master NLP.

Miłośnik gór i sportu w naturze, a także spokoju wewnętrznego.

Misją, którą realizuje z pasją od niemal dekady, jest pomoc innym w zwiększaniu samoświadomości i wyciąganiu „więcej życia z życia”.

5

Magdalena Balcerzak

http://eurocash.edu.pl/

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, Absolwentka Pracowni Praktyk Trenerskich. Od zawsze wiedziała, że nie będzie pracować na etacie. Na co dzień prowadzi własną firmę, już od 2006 roku współpracuje z jedną z wiodących firm marketingu wielopoziomowego zarządzając grupą kilkuset dystrybutorów w całej Polsce.

Od roku 2011 jest właścicielem firmy szkoleniowej, której misją jest inspirowanie młodych ludzi i przedsiębiorców do pomnażania swojego majątku, do zmian w życiu do spełniania swoich marzeń i do tego, aby mieli odwagę żyć takim życiem na jakie zasługują i o jakim marzą.

Dzisiaj jest także wiceprezesem zarządu COmanagement Sp. z o.o. oraz współtwórcą pierwszej całkowicie polskiej gry planszowej EUROCASH, która przez zabawę uczy przedsiębiorczości oraz pozytywnych nawyków finansowych.Twórczyni projektu: Blondynka w świecie finansów, współwłaścicielka szkoły językowej Business Progress.

Prywatnie uwielbia podróże, aktywny wypoczynek i koty.

3

Patrycja Cichy-Szept

Opowieścioterpeutka. Wspiera dzieci, młodzież i rodziców poprzez opowieścioterapię i bajkoterapię. Pomaga młodemu pokoleniu uwierzyć w siebie, a dorosłemu wrócić do młodzieńczych marzeń. Z pasji, zamiłowania i doświadczenia wspiera osoby, które chcą się zdrowo odżywiać.

Ukończyła pedagogikę na Akadamii Teologicznej w Warszawie, uczyła się w szkole dramy i pantomimy. Pracując w hospicjum, domu dziecka, w domu starców, ośrodku dla niepełnosprawnych – „leczyła” opowieścią małych i dużych. Prowadziła indywidualne i grupowe zajęcia dla osób z nadwagą.

Od kilku lat prowadzi stronę www.drzewo-zycia.com, gdzie znajdziesz opowieści dla dorosłych i dzieci na każdy problem i na każde marzenie. Jest autorką książki „Opowieści Drzewa Życia. Bajanie Driady” i audiobooka „Opowieści serca”.

10

Krzysztof Florek

www.florek.nl

Przedsiębiorca, międzynarodowy Business Coach, właściciel jednej z najbardziej renomowanych firm remontowo – budowlanych w Holandii Florek Onderhoud BV oraz Flow Roll oraz PATAT działającej w Polsce.

W 2014 roku został uhonorowany tytułem Polaka Roku w kategorii Biznes oraz nagrodą publiczności, dzięki 14 000 głosów internautów, którzy poparli jego działania i determinację.

Szkolenie, motywacja i inspirowanie ludzi biznesu stały się, po prowadzeniu firm z branży budowlanej, kolejną działalnością Krzysztofa Florka. Na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu przedsiębiorstw, stworzył model szkoleniowy – mapę ułatwiającą osiągnięcie wyznaczonych celów.

Prywatnie jest zapalonym podróżnikiem oraz działa na rzecz organizacji charytatywnej „Make a wish”.

www.florek.nl
www.flowroll.nl
www.patat.pl
www.krisflorek.com

12

Marcin Kądziołka

www.zlotemysli.pl

Przedsiębiorca, pasjonat internetu i nowoczesnych technologii. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku, będąc jeszcze na studiach.

Razem z Mateuszem Chłodnickim stworzył Złote Myśli – największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce, skupiające się na tematyce rozwoju osobistego, osiąganiu sukcesu i przedsiębiorczości. W 2007 roku w firmę zainwestował fundusz inwestycyjny MCI Management S.A.

Od 12 lat związany z rynkiem e-commerce w Polsce, obecnie Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. i eMentor Sp. z o.o. Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał. Poza biznesem interesuje się rozwojem osobistym oraz psychologią. Aby zachować kondycję systematycznie biega i pływa. Przebiegł Silesia półmaraton oraz Cracovia Maraton 2014.

Wierzy w planowanie i cierpliwą, systematyczną pracę, która zawsze doprowadza do założonego celu. Jego życiowe motto to słowa Winstona Churchilla „nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj”.

www.zlotemysli.pl
www.marcinkadziolka.eu

8

Anna Urbańska

www.structrogram.pl

Trener, coach, nauczyciel akademicki. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker czy Marcus de Maria.

Punktem przełomowym w jej życiu była śmierć jej brata – Krzysztofa w 1998 roku. Wtedy w swoim życiu zmieniała praktycznie wszystko, od życia zawodowego po osobiste.

Od 15-tu lat zarządza swoją firmą edukacyjno-consultingową „CONCRET” i jest wiceprezesem zarządu, jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych Instytutu Colina Rose. Absolwentka 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi, przeszło kilka tysięcy osób, którzy z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Jest jedyną w Polsce kobietą – Master Trenerem Structogramu®, rewolucyjnej metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami.

Mama 17-letniego Kacpra i partnerka życiowa Pawła. Żyje i pracuje zgodnie z maksymą: Miej cierpliwość! Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.

www.trzykolorymozgu.pl
www.structrogram.pl
www.annaurbanska.pl

7

Bartosz Wilczek

Przedsiębiorca, założyciel kilku firm (w tym 3 z prywatnymi inwestorami), m.in.: pogotowia komputerowego, interaktywnej agencji reklamowej, punktu usług pocztowych, firmy wydawniczej, szkoleniowej oraz platformy internetowej dla programistów z całego świata.

Bartosz jest najbardziej znany jako twórca edukacyjno rozrywkowej gry planszowej dla dorosłych EURO-CASH, która poprzez kształtowanie inteligencji emocjonalnej uczy czym jest przedsiębiorczość i w jaki sposób można pomnażać swój majątek w nieskończoność dokonując różnych transakcji.

Od 16 lat rozwija się na wielu płaszczyznach i jest specjalistą w wielu dziedzinach: wolny rynek, edukacja, ekonomia, sprzedaż, informatyka, tworzenie biznesu, pomnażanie majątku, marketing, reklama, zarządzanie, przetwarzanie i wytwarzanie informacji oraz psychologia sukcesu, bogactwa i pomnażania majątku, a także rozwoju osobistego.

Dzięki temu, oferuje zupełnie nowe i bardzo skuteczne podejście do biznesu, łącząc ze sobą w jedną całość dziedziny, które na pozór nie są ze sobą związane, a które wykorzystane w sposób holistyczny, stają się dźwignią w każdym biznesie i sprawią, że zostawisz konkurencję daleko w tyle.

Swój pierwszy milion zdobył jeszcze przed 30-tką, dziś jest Prezesem Zarządu i głównym udziałowcem w Spółce Comanagement Sp. z o.o., Współwłaścicielem Enteye Inc. (USA) oraz twórcą jednej z najszybciej rozwijających się marek szkoleniowych w Polsce: EUROCASH – Edukacja Finansowa.

9

Artur Wikiera

www.arturwikiera.com

Trener sprzedaży, mówca motywacyjny, coach, mentor, autor, ekspert TVN 24 Biznes i Świat, właściciel i twórca marek i projektów: ALFA talent oraz ALFAbet motywacji.

Od prawie 20 lat wspiera oraz prowadzi innych w ich rozwoju osobistym i budzeniu ich potencjału. W czasie szkoleń dzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu sprzedaży, wystąpień publicznych, zarządzania, trenerstwa, coachingu i motywacji. W ciągu ostatnich 20 lat poprowadził ponad 600 szkoleń i dwa razy tyle sesji coachingowo – mentoringowych, podczas których przeszkolił kilka tysięcy osób.

Jego szkolenia sprzedażowe oraz z wystąpień publicznych opierają się na latach praktyk i doświadczeń, czyli sprawdzonych i duplikowanych wzorcach, dlatego są tak skuteczne.

Artur uważa że „Nikt nie jest lepszy od Ciebie ani Ty nie jesteś gorszy od nikogo, dlatego jeśli czegoś pragniesz to walcz i nigdy się nie poddawaj, życie nagradza determinację, a świat wciąż czeka na CIEBIE, na nową wersję Ciebie, pełnego pasji, miłości i kompetencji, ponieważ nigdy nie jest za późno by wystartować w podróż życia pełną satysfakcji, szczęścia i spełnienia.”

Jest trenerem z powołania, z kompetencjami i z pasją w sercu…